Rynek książki w Polsce 2017. Who is who

Autor: Piotr Dobrołęcki

Leksykon biograficzny poświęcony osobom. których działanie w największym stopniu wpłynęło na obraz polskiej branży książkowej w ostatnich latach. W obecnej edycji ‚Who is who’ zawarliśmy biogramy 731 osób z szeroko rozumianej branży książkowej. od producentów papieru. przez jego dystrybutorów. poligrafów. wydawców i hurtowników po księgarzy i bibliotekarzy. uwzględniając też agentów literackich i ludzi mediów. czasem również autorów i ilustratorów. którzy w znaczący sposób uczestniczą w życiu naszej branży.

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 35


https://woblink.com/product-publication/download/138799/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788301201425: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/historia-psychologii-w-europie-srodkowej-cezary-domanski-138304u

Cena:czarna owieczka całą lektura, jacek prokopski, harry potter ksiązki, stanisław lem jak ocalał świat, wietrzne katedry, embriologia człowieka pdf, szeptucha audiobook, najmita, proces pielęgnowania pacjenta z zapaleniem wyrostka robaczkowego chomikuj, alice hoffman, bajka krasicki, jadwiga dorr, afrykańska karta praw człowieka i ludów, painkiller gra…