BILANS 2018. Jak uniknąć błędów przy sporządzaniu sprawozdania finansowego – aktywa bilansu

Autor: Joanna Gawrońska

Opis publikacji Publikacja przedstawia listę najczęściej popełnianych błędów przy sporządzaniu bilansu. a także opisuje. w jaki sposób poszczególne pozycje tego sprawozdania zweryfikować. aby dane wykazane w tej części sprawozdania finansowego były poprawne. Materiał dotyczy aktywów bilansu. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Klara. O dziewczynce. która śpiewała po francusku

Autor: Wojciech Stankowski

Fascynująca historia dzieciństwa i młodości Klary Stankowskiej. absolwentki Wrocławskiej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego. cenionej pedagog. która przez wiele lat zarażała dorosłych i dzieci swoją pasją do muzyki. Urodzona w 1930 roku. żyła w burzliwych czasach. gdy ustroje polityczne. rządy. normy społeczne i obyczajowe zmieniały się w zawrotnym tempie. W swoich wspomnieniach opisuje m.in. ucieczkę przed Niemcami. śmierć ojca. pobyt w sierocińcach. pracę u bauera czy nadejście siermiężnego PRL-u i próby odnalezienia swojego miejsca w życiu… Przez wszystkie te lata jedną z niewielu stałych rzeczy w życiu Klary była muzyka. postrzegana przez nią jako panaceum na wszelkie cierpienia. swoista modlitwa o przetrwanie i skuteczny oręż w walce o lepsze jutr

:

Cena:


ISBN

9788381472418: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/awaria-michal-komarnicki-141201u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/8780/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788365590176: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wybitnosc-to-kwestia-wyboru-dawid-piatkowski-141208u

Cena:


ISBN

9788365590206: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/life-mastery-dawid-piatkowski-141206u

Cena:felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi cała książka pdf, jakub porada książki, artur górski książki, nasz dom, dziennikarstwo sledcze, zły tyrmand, dzieci z bullerbyn darmowy pdf, albatros (wydawnictwo), nie rezygnuj, manwhore tom 3 pdf, moby dick pdf, wahlberg karin, po co światu mnich, tadeusz czekalski, pilipiuk 2586 kroków, jezyk polski matura ustna…