Polowanie na Dianę

Autor: Przemysław Karbowski

Rok 1984 był to dziwny rok. w którym rozmaite znaki na niebie i ziemi zwiastowały. że nie będzie wesoło. No. może tylko trochę… Dzieci bawiły się w wojnę w Libanie. dorośli bawili się w walkę z reżimem. a reżim bawił się w swoje utrzymanie się przy władzy. Polscy hokeiści też się bawili niezgorzej. i to na zimowych igrzyskach olimpijskich. tylko dzisiaj już nikt w to nie uwierzy…

W pięknych okolicznościach deficytu towarów i nadwyżek emocji zwykła rodzina wpada w wir niezwykłych zdarzeń z pogranicza religii. polityki. historii. a nawet literatury. Na scenę wkraczają górnicy. esbecy. duchowni i sąsiedzi. Tylko mały Przemek i jeszcze mniejsza Anka na scenie już stoją i pytają niewinnie: o co tu. do ciężkiej cholery. chodzi?

Wydawnictwo: RW2010

Cena: Jerzy Chromik


Life Mastery

Autor: Dawid Piątkowski

Sekret przebudzonego życia skrywa się w codzienności. Sztuka polega na dostrzeżeniu piękna tam. gdzie wcześniej go nie widzieliśmy. Na przyciąganiu wartościowych ludzi. przeżywaniu wspólnie epickich przygód i doświadczeń. To styl życia. w którym zakochałem się bez granic. Wierzę. że nurt Life Mastery ma moc. by zmienić świat.

 

Zdecyduj. aby Twoje życie stało się arcydziełem!

 

Napędzany wizją doskonałości. postanowiłem. że zacznę realizować najskrytsze marzenia. Z dnia na dzień wybrałem się w podróż na Mauritius — rajską wyspę. która zmieniła mnie na zawsze. Gdy wróciłem. poprzysiągłem sobie. że mój pobyt na tej planecie będzie inspiracją i przykładem dla kolejnych pokoleń mojej rodziny. To idea. której poświęciłem się całkowicie.

 

Zaprasz

19.9: https://woblink.com/ebook/nowoczesny-budda-dawid-piatkowski-141207u

Cena:


Keesh. syn Keesha. Wydanie dwujęzyczne Z GRATISAMI

Autor: Jack London

Keesh. syn Keesha to jedno z opowiadań pochodzących z tomu Serce kobiety. Jack London po raz kolejny zabiera czytelnika na mroźną Amerykę Północną. gdzie tytułowy bohater rozerwany pomiędzy prawami swojego plemienia a wpływem chrześcijańskich nauk białego człowieka. musi dokonać trudnego wyboru.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsko-japoński w 1905 r. i wojnę domową w Meksyku. W jego twórczości często pojawia się motyw samotnej walki człowieka z panującym porządkiem spo

:

Cena:


Sto razy Sierpem

Autor: Jacek Sierpiński

Jacek Sierpiński – od końca lat 80. XX wieku działacz społeczny. popularyzator libertarianizmu. bloger. komentator rzeczywistości społecznej i politycznej. Do początku obecnego wieku związany z ruchem anarchistycznym. obecnie członek Stowarzyszenia Libertariańskiego. W 2014 roku kandydował do Parlamentu Europejskiego z listy Demokracji Bezpośredniej. Z zawodu informatyk. Publikował również wiersze i opowiadania. m. in. w ‚Fantastyce’ i ‚Nowej Fantastyce’.

Ebook zawiera sto wybranych jego tekstów publicystycznych z lat 1996-2018. ‚Dostaje się’ w nich lewicy. prawicy i centrum. feministkom i korwinistom. klerykałom i antyklerykałom. a przede wszystkim władzy. Można przeczytać. czemu nie ma sensu dzielić liberalizmu na ‚gospodarczy’ i ‚obyczajowy’. dlaczego wbrew popularnym argumentom dlaczego historie śmierci J

Autor: Russell S. Donda

Cena:


Instrukcje VAT. 15 praktycznych procedur dla podatników

Autor: praca zbiorowa

Publikacja zawiera 15 praktycznych instrukcji dla podatników VAT. dotyczących transakcji oraz czynności. z jakimi najczęściej spotykają się podatnicy VAT w prowadzonej działalności. Uwzględnia zmiany przepisów. które weszły w życie 2018 r. i wprowadziły nowe obowiązki. Z książki dowiemy się krok po kroku:

• Jak uzyskać status podatnika VAT przy rozpoczęciu działalności

• Jak skutecznie wybrać zwolnienie z VAT

• Jak uzyskać status podatnika VAT po rezygnacji ze zwolnienia lub utracie prawa do zwolnienia

• Jak skutecznie skorzystać z ulgi na złe długi – instrukcja dla wierzyciela

• Kiedy dłużnik musi skorygować odliczony VAT

• Jak skutecznie przeprowadzić korektę deklaracji

9.9: https://woblink.com/ebook/zarzad-sukcesyjny-po-smierci-przedsiebiorcy-nowe-rozwiazania-prawne-aneta-szwech-141154u

Cena:był sobie pies 2 online pl, dot hutchison, jaskółki i amazonki, na zgodę, dokumentalista, granica zofia nałkowska opracowanie, pieśń filaretów interpretacja, alain de botton książki, choroba radiacyjna, karolina zmitrowicz, niehalo, droga królów mobi, gramatyka języka angielskiego pdf, ojcowie pustyni pdf, michał matejczuk…