Jakie są skutki zastosowania nieprawidłowej stawki podatku u sprzedawcy i nabywcy

Autor: Aneta Szwęch

Opodatkowanie danej czynności właściwą stawką VAT lub objęcie jej zwolnieniem od podatku jest bardzo istotne. ponieważ wszelkie nieprawidłowości w tym zakresie. powodujące zaniżenie lub zawyżenie kwoty podatku należnego. powodują określone konsekwencje podatkowe dla obu stron transakcji. W publikacji omówiono konsekwencje takich działań zarówno u sprzedawcy jak i nabywcy oraz wskazano jak naprawić takie nieprawidłowości poprzez korektę. Czytelnik znajdzie wskazówki dotyczące korekty sprzedaży fakturowanej oraz ewidencjonowanej na kasie rejestrującej.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


S.U.M.O. (Shut up. Move on) Zamknij się i idź dalej!

Autor: Paul McGee

MOTYWACJA

SUMO to skrót od „Shut Up. Move On” – zamknij się i idź dalej. Wszyscy pragniemy sukcesu i radości – niestety nie zawsze je osiągamy nich. Czy przyszło ci kiedyś do głowy. że może ci w tym przeszkadzać twoje własne nastawienie?

SUMO pokazuje. że to. jak myślisz. ma istotny wpływ na to. jak toczy się twoje życie. Pokazuje. że biorąc odpowiedzialność za swoje życie. możesz wykorzystać swój potencjał. chwytać okazje. cieszyć się związkami. odnosić sukcesy w pracy i z pozytywnym nastawieniem reagować na przeciwności.

SUMO zachęca. byś szczerze patrzył na swoje życie i pamiętał. że nigdy nie jest za późno na zmiany. Wszyscy możemy zrzucić koszulki ofiary. wypracować owocne myślenie i przestać

:

Cena:


ISBN

9788366074675: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/prawo-milosci-whitney-g–126769u

Cena:


Żadna blaga żadne kłamstwo … Wspomnienia z warszawskiego getta

Autor: Marta Janczewska

„Spala mnie pragnienie jak najszybszego spisania tych wszystkich zdarzeń. których byłem świadkiem w latach wojny. zwłaszcza w ostatnim półroczu. Ogarnia mnie lęk na myśl. że niebezpieczeństwo. które mi zewsząd zagraża. przeszkodzi wykończeniu tej pracy. Nie po raz pierwszy. powodowany tymi pragnieniami. chwytam za pióro. Praca moja. jak dotychczas. to istne przędziwo Penelopy: nie zdążę wykończyć jakiegoś fragmentu. a już losy miotające mną niszczą rękopis. […] odczuwam potrzebę usprawiedliwienia się z tego. że zamiast łomu czy siekiery trzymam teraz w dłoni pióro i że żyję. żyję tu. nie leżę zaś w okopach nierównej walki. czy wprost w jednej ze zbiorowych mogił Żydów warszawskich.” – pisał autor. warszawski adwok

25: https://woblink.com/ebook/judenjagd-polowanie-na-zydow-1942-1945-jan-grabowski-125416u

Cena:


Pamięć i polityka Droga historyka Zagłady

Autor: Raul Hilberg

Neumann skinął głową po raz trzeci. Czy zgodziłby się zostać promotorem mojej rozprawy doktorskiej „Zagłada Żydów europejskich”? W zanadrzu miałem dobrze skonstruowany dwudziestostronicowy konspekt. byłem gotów mu go wręczyć. Neumann zgodził się. ale nie miał wątpliwości. że w tym momencie odrywam się od głównego nurtu badań naukowych i wkraczam na teren. który omijali zarówno naukowcy. jak i ogół społeczeństwa. Wypowiedział tylko cztery słowa: „To będzie twój pogrzeb”.

z rozdziału „Początki”

Raul Hilberg. amerykański historyk żydowskiego pochodzenia. urodził się w Wiedniu w 1926 roku. W 1938 roku wyemigrował z rodziną do Ameryki. Pod koniec II wojny światowej w czasie służb

103.2: https://woblink.com/ebook/prawo-przedsiebiorcow-przewodnik-po-zmianach-przepisow-dominik-majewski-125293u

Cena:


ISBN

9788363444051: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/zydow-lamiacych-prawo-nalezy-karac-smiercia-barbara-engelking-dariusz-libionka-125692u

Cena: Dariusz Libionkaheroes of might and magic v dzikie hordy, przeklęci święci, gta 5 części łodzi podwodnej, milczące dziecko pdf, ułożenie ciała krzyżówka, klejstenes reformy, p.s. wciąż cię kocham pdf, hyperiona, dotknięcie anioła, the lean startup pdf, george byron giaur, listy sprzed lat, drużyna wyrzutki, ida kurcz psychologia języka i komunikacji pdf, fallen angel gra, waldemar nawrocki, niemcy zychowicz, kamienie na szaniec omówienie, zagrożenia 21 wieku, drgawki gorączkowe, życie miasta średniowiecznego, sylwia szczepanska, piec lat kacetu…