ISBN

9788363444242: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/pamiec-i-polityka-droga-historyka-zaglady-raul-hilberg-125674u

Cena:


Dziedzic i błękitna krew

Autor: Wojciech Gosek

Bogowie. miejcie nad nami litość!

Druga część opowieści o losach władców Kontynentu. marzących o niezwykłych bogactwach Nowej Ziemi.

Znani dobrze z poprzedniego tomu Dziedzica bohaterowie wracają. by dalej toczyć krwawą walkę o władzę nad Kontynentem i prawa do zysków z Nowej Ziemi. Chciwość. żądza i okrucieństwo napędzają rozpoczynającą się wojnę. Motorem działań części bohaterów jest jednak troska o rodzinę. przyjaźń. niewinna miłość lub chęć odwetu za krzywdy wyrządzone najbliższym. Każdy jest gotów walczyć. zawrzeć niestabilny i wątpliwy sojusz. czy nawet porzucić swą dawną tożsamość. jeśli miałoby to mu pomóc osiągnąć jego cel…

Girley podniósł ogromny gliniany słój miodu i postawił go w pobliż

Wydawnictwo: Filia

Cena: 26.9


ISBN

9788366074590: Wydawnictwo

Zabawna i lekka historia o perypetiach trzech przyjaciółek. które postanawiają zawalczyć o swoje szczęście

Alicja dowiaduje się. że zdradził ją mąż. co przelewa czarę goryczy w jej życiu. Postanawia wrócić do dawnego mieszkania. które wynajmowała za starych czasów z przyjaciółkami. Z czasem dołącza do niej Łucja. która ukrywa się w obawie przed pewnym wpływowym człowiekiem. Wreszcie do starego lokum trafia Rozalia. najbardziej poukładana z całego trio.

Przyjaciółki czują się jak przed laty. kiedy dzieliły ze sobą radości i smutki. Jednak dopada je też proza życia. dlatego wkrótce stawiają przyszłość na szali. Wpadają na pomysł. który wywróci wszystko do góry nogami. Wspólnie zakładają czasopismo i szukają tematu. który zapewni im sukces.

Chociaż mają chwile zwą

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788328709683: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/milosc-ma-twoje-imie-ilona-golebiewska-125424u

Cena:


ISBN

9788366074545: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/amulet-jasminy-adrianna-trzepiota-126120u

Cena:trauma czornyj, psychopatologia życia codziennego. o zapominaniu, hesse demian, conan i skrwawiona korona, darmowe książki, hr biznes partner zarobki, katarzyna kulpa, audiobook robinson crusoe, owady polskie, morderstwo w orientekspresie, ćwiczenia propriocepcji w rehabilitacji, wyspa diabła, czytaj online, pradawni, zimbardo nieśmiałość…