ISBN

9788366242005: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/moja-legia-hadaj-wojciech-139827u

Cena:


ISBN

9788320823134: Wydawnictwo

Format

48.7: https://woblink.com/ebook/organizacja-systemow-produkcyjnych-jerzy-lewandowski-bozena-skolud-dariusz-plinta-140318u

Cena: Bożena Skołud


Demokracja izraelska

Autor: Łukasz Tomasz Sroka

Minęło 70 lat od odczytania Deklaracji niepodległości przez Dawida Ben Guriona. chyba najważniejszego z „ojców założycieli” izraelskiej państwowości. Ten jubileusz oraz ważne zmiany zachodzące obecnie na Bliskim Wschodzie stały się impulsem do powstania książki. która jest próbą stworzenia całościowego opisu funkcjonowania demokracji w Izraelu. zarówno na poziomie instytucji państwowych. jak i społeczeństwa. Demokracja izraelska przybliża nieoczywistą relację pomiędzy żydowskim a demokratycznym charakterem państwa. pomiędzy jego wyjątkowością a cechami wspólnymi z demokracjami europejskimi. Pokazuje także bolesne rozdarcie między wysiłkiem podtrzymania wartości liberalnych a koniecznością neutralizacji zagrożeń dla bezpieczeństwa w blisko

39: https://woblink.com/ebook/agresja-mlodziezy-i-odrzucenie-rowiesnicze-bronislaw-urban-140308u

Cena:


Zabójcze maszyny (okł. filmowa)

Autor: Reeve Philip

Sześćdziesiąt minut – tyle wystarczyło. żeby zniszczyć ludzką cywilizację.
Tysiące lat później nastała nowa era ruchomych miast. Miasta drapieżcy na gigantycznych gąsienicach przemierzają wyludnioną Ziemię. Polują: atakują. walczą i pożerają się nawzajem.
Londyn dostrzegł zdobycz. Małe miasteczko nie ma szans. Londyn jest wielki. szybki i… głodny.
Podczas polowania Wielki Mistrz Cechu Historyków Londynu zostaje zaatakowany sztyletem przez tajemniczą dziewczynę. Życie ratuje mu młody czeladnik. który w pogoni za napastniczką zostaje wyrzucony z pędzącego miasta. Na jałowych pustkowiach wielkiego Terenu Polowań ci dwoje. których wszystko dzieli. są zdani tylko na siebie.
Wśród przemocy. brutalności i nieustannego niebezpieczeństwa Tom

49.8: https://woblink.com/ebook/czy-prehistoryczne-zwierzeta-przetrwaly-agnieszka-weseli-joanna-dzdza-karl-shuker-justyna-sarna-139856u

Cena:


Skiba. Ciągle na wolności

Autor: Jakub Jabłonka

Autobiografia łobuza

Krzysztof Skiba w swojej autobiografii rozśmiesza. edukuje i puszcza oko do czytelnika. a przede wszystkim zabiera nas w niezwykłą podróż na backstage swojego życia. Opowiada o udanym dzieciństwie. działalności konspiracyjnej. więzieniu. do którego trafił w latach 80.. kulisach działalności Big Cyca i polskiego show-biznesu czy powstawaniu legendarnego Lalamido.

Jest rozrywkowo i politycznie. Latają kamienie i ulotki. Unosi się gaz nad niespokojnymi ulicami i na scenie podczas koncertu. Tysiące ludzi skanduje hasła na demonstracji przeciwko władzy. ale też świetnie bawią się. śpiewając przeboje Big Cyca

Autobiografię łobuza czytajcie. jak chcecie. od początku. od środka lub wspak. bo kolejne rozdziały są jak puzzle. które ktoś porozrzucał n

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.9


Star Force. Tom 10. Wygnaniec

Autor: B.V. Larson

Świeżo upieczony podporucznik Cody Riggs idzie w ślady ojca. legendarnego Kyle’a Riggsa. Wraz ze swoją narzeczoną. podporucznik Olivią Turnbull. udaje się w podróż kosmiczną. jednak nie jest im pisana miła wycieczka po układach Federacji. Los rzuca ich okręt setki lat świetlnych od domu. a jedyna droga powrotu jest odcięta. Zmuszony walczyć z wrogo nastawionymi kosmitami oraz własną załogą. Riggs obejmuje dowodzenie nad krążownikiem liniowym Nieustraszony i staje przed wyzwaniami. jakie mu się nie śniły. Czekają go rozpaczliwe zmagania o przetrwanie i powrót do domu.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79komentarz do konstytucji pdf, wprowadzenie do filozofii pdf, leszek kwieciński, rayven leisa, renata zielińska, fizjoterapia w reumatologii, czeresnie zawsze musza byc dwie, lawa. opowieść o "dziadach" adama mickiewicza, do jutra, nana emil zola, ostateczne rozwiązanie, kwiaty w pudełku karolina bednarz, standardy i procedury pielęgniarskie, mariusz wolski…