Ciemność

Autor: Ragnar Jónasson

Na brzeg odległego fiordu morze wyrzuciło ciało młodej Rosjanki.
Przyjechała do Islandii szukać bezpieczeństwa. a znalazła grób w wodzie. Pobieżne dochodzenie ustaliło. że to samobójstwo…
Komisarz Hulda Hermannsdóttir z policji w Reykjaviku zostaje niespodziewanie wysłana na wcześniejszą emeryturę. Może przeprowadzić jeszcze ostatnie śledztwo w nierozwiązanej sprawie. którą sama wybierze.
Hulda wybiera sprawę młodej Rosjanki. Ma powody podejrzewać. że dziewczyna nie odebrała sobie życia…
Szybko przekonuje się. że nie może ufać nikomu. Policja usiłuje wyhamować śledztwo. Hulda ma tylko kilka dni. żeby rozwiązać ponurą tajemnicę – bez względu na to. ile zasad będzie musiała złamać. Nawet za cenę popełnienia straszliwego błędu. I śmiertelnego ryz

:

Cena:


Płonący lód. Tom 1. Nieczyste zagranie

Autor: Patrycja Kuczyńska

On władczy. Ona waleczna.

Walka rozpoczęta.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 32


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

135728

https://woblink.com/product-publication/download/135728/epub: 1

Cena:


Dlaczego jeszcze nie śpisz?

Autor: W. Chris Winter

„Kładź się spać. niezdrowo tak siedzieć po nocy!”. czyli dlaczego nasi rodzice mieli rację.

Kiedy sen nie funkcjonuje jak należy. ty też nie funkcjonujesz jak powinieneś. I choć komplikacje ze snem mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. to w odróżnieniu od innych schorzeń można je skutecznie leczyć. Ty sam możesz się z nimi uporać. Jednak szukanie złotych rad i trików w internecie niewiele ci pomoże. Musisz zrozumieć. co właściwie dzieje się z twoim snem: na czym polegają twoje problemy i w jaki sposób można je rozwiązać. Dlatego zamiast po kolejny kubek kawy sięgnij po książkę „zaklinacza snu”. doktora Chrisa Wintera.

Dlaczego jeszcze nie śpisz? to ekscytująca podróż w krainę snu. w której odkryjesz. jak ogromne znaczenie dla zdrowia ma porzą

21.75: https://woblink.com/ebook/flu-game-wojciech-kleczar-135839u

Cena:


9788365404596

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/odkwaszanie-szybki-i-skuteczny-sposob-na-zdrowie-wilson-laura-136850u: https://woblink.com/product-publication/download/136850/epub

Cena:przebudzenie zmarłego czasu, artur kijak, ja klaudiusz książka, vincent sarah brianne pdf, nieziemskie wyzwanie, infrastruktura transportu pdf, twierdza krzyżowiec 2 gra, wiedźmin mobi, wojaka szwejka, kaja puto, krzysztof szymanek, joanna dobkowska, obca pdf, leon kapliński…