Leksykon współczesnego miasta

Autor: dr Stefania Środa-Murawska

Leksykon jest autorską próbą zestawienia i opisania haseł. które najbardziej trafnie korespondują z pojęciem nowoczesnego miasta.Lista terminów włączonych do opracowania wyłoniła się w toku długich dyskusji. i choć nie wyczerpuje ona wszystkich zagadnień. daje przegląd wielu istotnych wątków. obejmujących różnorodną problematykę od architektury. poprzez urbanistykę. bioekologię do inteligentnych rozwiązań stosowanych w miastach. 

Wydawnictwo: Gmina Miasta Toruń. Urząd Miasta Torunia. Wały gen. Sikorskiego 8. 87-100 Toruń. www.torun.pl

Autorzy: dr Stefania Środa-Murawska. dr hab. Elżbieta Grzelak-Kostulska. dr Jadwiga Biegańska. dr Justyna Chodkowska-Miszczuk. dr inż. Krzysztof Rogatka. lic. Leszek Dąbrowski

<

25: https://woblink.com/ebook/mainstream-miroslaw-smigielski-miroslav-pech-124205u

Cena:


Medytacja dla zabieganych

Autor: OSHO

Osho rozumiał nas i czasy. w których żyjemy. Doskonale zdawał sobie sprawę. że nie wszyscy umiemy skorzystać ze starych technik medytacyjnych. bo nie jest nam łatwo zatrzymać się w biegu. usiąść i odprężyć się na zawołanie. Tysiące lat temu życie wyglądało przecież zupełnie inaczej. Medytacja dla zabieganych to książka wskazująca nam sposoby na osiągnięcie spokoju i odprężenia. które można włączyć w codzienny rozkład zajęć bez konieczności zastygania w pozycji lotosu. Możesz wykorzystać czas codziennego dojazdu do pracy. a nawet hałas uliczny – wiele sytuacji i bodźców. które doprowadzą cię do centrum twojej istoty. które pozwolą ci odzyskać wewnętrzną ciszę.

Książka zawiera wybrane medytacje dynamiczne Osho. ale także i medytacje tradycyjne. Celem ich wszystkich jest wskazanie czytelnikom drogi prowadzącej do wewnętrznej oazy spokoju w zgiełku codzienności.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 20.99wędrówki childe harolda, ordynacja podatkowa komentarz, brudna piłka. z archiwum football leaks, błądzą wszyscy ale nie ja pdf, uwięzione natasha preston, golka, technika chłodnicza, ochroniarka, księga zaginionych opowieści pdf, miedziaki, opowiadania do chichotania audiobook chomikuj, bar pod kogutem, kromka chleba książka, zadania tekstowe z matematyki klasa 3 mnożenie i dzielenie pdf, płatki na wietrze pdf, cień zwycięstwa, podstawy fizyki halliday tom 3 pdf, renesans i barok, kevin barry, microsoft project 2010 krok po kroku…