Milczenie nocy

Autor: Ragnar Jónasson

MILCZENIE NOCY i MILCZENIE LODU – na 1. i 2. miejscu wśród skandynawskich kryminałów w brytyjskim Amazonie. przed Jo Nesbo i Stiegiem Larssonem! W opuszczonym domu inspektor Herjólfur w środku nocy został śmiertelnie postrzelony. Pojechał tam zamiast swojego podwładnego Ariego Thóra… Wkrótce ginie następny człowiek. a w Internecie pojawiają się informację z policyjnego śledztwa. Ktoś dużo wie i jest bardzo blisko policji. Albo blisko ofiary. Trop prowadzi w świat tajemnic miejscowej elity…Ari Thór. mimo że jego własne życie znowu jest na zakręcie. wbrew wszystkim uparcie szuka prawdy. która zaczyna się układać w okrutny obraz… Siglufjördur – małe rybackie miasteczko na północy Islandii – jest jak pułapka. Wciśnięte w głęboki fiord. rzadko widzi słońce. Zimą przychodzi noc polarna. której mrok odbiera siły. Tu wszyscy wiedzą o sobie wszystko i milczą. Nikt nikomu nie ufa. zwłaszcza obcym. takim jak Ari Thór Arason.

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


ISBN

9788380976337: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/apetyt-na-zycie-mary-simses-22442u

Cena:


Idealna narzeczona

Autor: Annie Burrows

Sir Gregory musi się ożenić. aby na mocy testamentu przejąć kontrolę nad rodzinnym majątkiem. Nie chce jednak pojawiać się w towarzystwie częściej niż do tej pory ani tym bardziej zabiegać o względy debiutantek. Sporządza osobliwą listę cech. których poszukuje u kandydatki. Idealna narzeczona powinna być biedna. mało atrakcyjna i niepewna siebie. Dzięki pomocy przyjaciół Gregory poznaje pannę Mary Carpenter. która przyjmuje jego oświadczyny. Wkrótce po ślubie Mary przypadkiem odnajduje listę i postanawia w pomysłowy sposób odegrać się na mężu. Spisuje swoje wymagania i grozi skandalem. jeśli Gregory nie wypełni każdego punktu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


‚Pobyt w Brdowie okazał się dla mnie najlepszym lekarstwem’. Brdowskie korzenie i ślady Poli Negri.

Autor: Dariusz. Marek Racinowski

Pierwszą myślą. jaką przywodzi lektura książki Dariusza Racinowskiego o brdowskich śladach Poli Negri. jest stare polskie powiedzenie: „cudze chwalicie. swego nie znacie. sami nie wiecie. co posiadacie”. Potwierdza to. że żyjąc w jakimś konkretnym mieście czy miejscowości. słabo znamy jego dzieje i nie bardzo orientujemy się. jakie postacie pojawiały się lub urodziły w jego przestrzeni. Hasło „Pola Negri” budzi najczęściej jedno. konkretne skojarzenie – Hollywood. Tym czasem ta polska aktorka. która jako pierwsza zrobiła oszałamiającą karierę zarówno w Polsce. jak i w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. była związana mocno z kilkoma miastami i miejscowoś

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena: 8.9bruno kadyna, michał wolak, angielski w nieruchomościach, ćwiczenia z języka polskiego, muzułmanki, olga hund, uważność książka, mużyk, leon gradoń, matematyka z kluczem klasa 6 kartkówki i prace klasowe pdf, przemysław guła, zoologia dla uczelni rolniczych, statystyka dla przyrodników pdf, www.superexpres, książka ten dzień pdf za darmo, pola figur płaskich zadania klasa 6 pdf, artur kurek, córka barbary brylskiej…