ISBN

9788378598657: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/wizaz-smierci-ewa-dudziec-32232u

Cena:


Dzieje lisowczyków. W czterech tomach: tom III

Autor: Wojciech Dębołęcki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Dzieje lisowczyków. W czterech tomach. Lisowczycy. lisowczyki (początkowa nazwa straceńcy. również chorągiew elearska) – formacja lekkiej jazdy polskiej o charakterze utrzymującego się z łupów wojska najemnego. Oparta na wzorach ustrojowych konfederacji wojskowych. sformowana została w 1614 roku – pierwotnie jako konfederacja żołnierska pod wodzą pułkownika Aleksandra Józefa Lisowskiego herbu Jeż. Zawiązki tej formacji powstały już jednak w czasie służby Lisowskiego u Dymitra II Samozwańca w latach 1607–1611. Dwutysięczny oddział lisowczyków brał udział w wojnie polsko-rosyjskiej 1609–1618. Od śmierci Lisowskie

12: https://woblink.com/ebook/infamia-studium-prawno-spoleczne-bronislaw-lozinski-32329u

Cena:


Cuda i cudeńka

Autor: Agnieszka Olejnik

W małym. sennym miasteczku tylko na pozór niewiele się dzieje.

Malownicza kamienica z mansardą. której szczyt zdobią dwa zamyślone anioły zwane Serafinami. skrywa pod swym dachem niejedną tajemnicę. Nieprzewidziane okoliczności sprawiają. że Lena. dziewczyna pełna marzeń i wiary w przyszłość. zostaje jej nową lokatorką. Poznaje swoich sąsiadów. nietuzinkowe postaci. które sprawiają. że życie dziewczyny staje się jeszcze barwniejsze niż dotychczas.

Wśród jej nowych przyjaciół jest Francesca. ekscentryczna Włoszka po przejściach. która prowadzi mały sklepik z cudeńkami. Lena. która uwielbia zmiany. dołącza do niej. Zaczyna również korespondować z tajemniczym Borysem. właścicielem mieszkania na strychu. który skrywa bolesną tajemnicę.

Dzię

29.9: https://woblink.com/ebook/czarny-amulet-adam-faber-32189u

Cena:


1

:

:

Cena:ograniczenie prawa własności, kroński, piotr celej, małżeństwo jan paweł ii, remigiusz mróz, mroczne materie pullman, skorpion z wydziału terroru, niepokorny mężczyzna kristen ashley, członkowie rodziny po angielsku ćwiczenia pdf, remigiusz mróz zapowiedzi, nauczyciel etyki praca, wiersze kamila baczyńskiego, broń aborygena, sekielski susza, elżbieta kot, książki o oszczędzaniu, literatura sarmacka, strategie interwencji kryzysowej, j.a. redmerski…