Monique Stalens et son Théâtre. Witkiewicz. Gombrowicz. Schulz…

Autor: Paweł Zapendowski

ebook w języku francuskim i polskimJest to pierwsza obszerna publikacja. jaka ukazuje się w języku francuskim i polskim o teatrze Monique Stalens. reżyserki teatralnej i aktorki polsko-francuskiego pochodzenia. Kilka rozmów. jakie Paweł Zapendowski z nią przeprowadził. zawiera opis i refleksję dotyczącą głównie paru ostatnich lat z twórczości reżyserki i działalności jej Atelier-Théâtre. Spośród autorów sztuk jej ponad stu inscenizacji we Francji i w Polsce w centrum zainteresowania znalazło się trzech Polaków: Stanisław I. Witkiewicz. Witold Gombrowicz i Bruno Schulz oraz Rosjanin żydowskiego pochodzenia Ilja Erenburg. Monique Stalens w fascynującej opowieści o teatrze nawiązuje do osobistości. jakie wywarły największy na nią wpływ: Jeana Vilara

12: https://woblink.com/ebook/ciag-dalszy-pyszkowski-wojciech-t–10272u

Cena:


Misja komandora

Autor: Mary Nichols

Komandor John Drymore. członek detektywistycznego Klubu Dżentelmenów z Piccadilly. właśnie zakończył misję. Uwolnił hrabiego Giradet i jego piękną córkę Lisette. Okazało się jednak. że musi raz jeszcze udać się do Francji. by ocalić syna hrabiego przed gilotyną. Na statku odkrywa pasażerkę na gapę. To panna Lisette. która postanowiła sama dopilnować uwolnienia brata. Aby chronić reputację Lisette. Drymore musi odgrywać rolę jej męża…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Negocjacje

Autor: Bartosz Brożek

Czy istnieje niezawodna metoda negocjowania? Jakie są teoretyczne podstawy negocjacji? Jakie negocjacyjne mity utrudniają nam rozstrzyganie sporów? Jak negocjować w sposób słuszny. skuteczny. czy ekonomicznie efektywny?

W Negocjacjach Jerzy Stelmach i Bartosz Brożek pokazują. jakimi narzędziami możemy posługiwać się przy rozwiązywaniu sporów. Przedstawiają trzy modele negocjowania – argumentacyjny. topiczno-retoryczny i ekonomiczny. Odwołują się one do różnych kryteriów negocjowania – słuszności. skuteczności i efektywności ekonomicznej – a każdy z nich może być zarówno stosowany samodzielnie. jak i wspólnie. W książce znajdziemy też krytyczną analizę najpopularniejszych dziś metod negocjowania. zarys logiki negocjacji. obronę erystyki negocjacyjnej i uwagi na temat psychol

31.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-techniki-zapamietywania-bartlomiej-boral-tobiasz-boral-10240u

Cena: Tobiasz Boral


ISBN

9788377855348: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/magda-pozegnanie-z-pokoleniem-j-b-poznanski-10864u

Cena:


ISBN

9788379002627: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/wyspy-naftalinowe-aneta-skarzynski-12254u

Cena:etos co to, samotnica, wynaturzenie, kaja puto, pakt z diabłem pdf meghan march, tarkin star wars, chloe sarah brianne pdf pl, angielski konwersacje dla zaawansowanych, sprawdzian z biologii klasa 8 genetyka puls życia, cezary kościelniak, laura i filon, streszczenie chłopcy z placu broni wszystkie rozdziały, zaraza książka, wielki projekt hawking, metro trylogia, kurek turystyka pdf, ebook kup…