Nowoczesna kosmetologia. Tom 2

Autor: Marcin Molski

W jaki sposób pielęgnować urodę. aby równocześnie skutecznie dbać o zdrowie i dobre samopoczucie? Jak osiągnąć pożądany i długotrwały efekt kosmetyczny?

Naukowo potwierdzone odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w dwutomowym kompendium nowoczesnej kosmetologii. stworzonym dla kosmetyczek. studentów kosmetologii i wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia i pięknym wyglądem.

W tomie 2 (kosmetyki. zabiegi. suplementy) opisano:

– kryteria nowoczesnego kosmetyku.

– egzotyczne składniki kosmetyków.

– synergistyczne i biostymulujące substancje aktywne.

– optymalne nośniki substancji aktywnych kosmetyków.

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/27048/pdf

1:

:

Cena:


Angielski. Nowe znajomości

Autor: Katarzyna Frątczak

Publikacja z prezentami! Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich czytelników. Treść samouczka odkryje przed czytelnikami sposób. w jaki mogą pobrać dla siebie za darmo niespodzianki.

 

Poznawanie nowych ludzi dla jednych jest przyjemne. innym natomiast sprawia dużo trudności. Nowych ludzi poznajemy w pracy. na spotkaniach towarzyskich czy podczas wakacji. By się z nimi porozumieć. musimy znać język. którym władają. Samouczek przybliża słownictwo i zwroty bardzo przydatne podczas zawierania nowych znajomości. Czytelnik będzie też miał możliwość zastosowania ich w praktyce – w trakcie wykonywania ćwiczeń.

Forma elektroniczna publikacji ma dużą wartość. bowiem samouczkowi nadaliśmy przemyślany kształt pliku. który moż

1:

Cena:sztuka kochania wisłocka pdf, własny pokój virginia woolf, zdązyć przed panem bogiem, alternatywna przyszłość europy gra, list po niemiecku wzór, opowiadanie o wandzie, jestem franky kolorowanka, metodologia badań pedagogicznych literatura, ksiaze machiavelli, biologia klasa 7 sprawdziany pdf, julian rok, algorytmika praktyczna, fallout 3 replikant, kształt nocy tess gerritsen, droga do nidaros, jakubowe księgi, trofea uncharted 4, to nie jest do diabła love story pdf, wydawnictwo harlequin, angielski a1 pdf…