Format

PDF: 23798

https://woblink.com/ebook/listy-1891-1910-t-1-wladyslaw-orkan-23798u

:

Cena:


ISBN

9788365443120: Wydawnictwo

Format

44: https://woblink.com/ebook/ludojady-z-tsavo-john-henry-patterson-roman-sikora-23873u

Cena:


Amfetamina

Autor: Stefania Jagielnicka

„Amfetamina” Stefani Jagielnickiej to thriller psychologiczny.

Dla Izy. pięknej diwy operowej. na pozór nic i nikt się nie liczy. poza karierą. Rezygnuje z małżeństwa i posiadania dziecka. łamie serca uwielbiających ją mężczyzn. W istocie natura obdarzyła ją nie tylko urodą i talentem. lecz także wielkim sercem i wybujałym temperamentem. Jednak w końcu zagląda jej w oczy widmo samotności. kiedy aktualny kochanek znajduje przystań w ramionach młodszej śpiewaczki. która namawia go do zatrucia Izy amfetaminą. bo pragnie ją zastąpić nie tylko w łóżku. lecz również na scenie. Iza traci głos i halucynuje diabła z opery „Faust”. w której gra rolę Małgorzaty. Czyżby dopadły ją podszepty wyrzutów sumienia. a może zło istotnie postanowiło jej złożyć prop

24: https://woblink.com/ebook/-psalmista-szowinizmu-rudyard-kipling-wobec-indii-i-indusow-antonina-luszczykiewicz-24175u

Cena:


ISBN

9788364307362: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/wchodzisz-do-gry-milena-wybraniec-23863u

Cena:


Świąteczna kafejka

Autor: Amanda Prowse

OPOWIEŚĆ O UTRACONEJ MIŁOŚCI ODKRYTEJ W ROMANTYCZNEJ SCENERII ŚNIEŻNEGO EDYNBURGA

Bea nie wierzy w tak zwane drugie szanse. Jest 53-letnią wdową. która musi zmierzyć się z faktem. że już na zawsze pozostanie samotna. Nie mogąc sobie poradzić z nieukojonym żalem i ogromnym poczuciem lęku. ucieka w ciężką. tytaniczną pracę. poświęcając się bez reszty prowadzeniu własnej kawiarni. W krótkim czasie zyskuje ona miano miejsca. w którym można zjeść najlepsze w Sydney ciasto marchewkowe.

Pewnego dnia kobieta otrzymuje wiadomość mailową od poznanej na forum właścicielki kafejki z Edynburga. Nowa znajoma namawia Beę do przyjazdu do Szkocji na Boże Narodzenie. Bohaterka zgadza się i wraz z ukochaną wnuczką Florą wyruszają w podróż. która już na zawsze

39.9: https://woblink.com/ebook/stary-wspanialy-swiat-andrzej-juszczyk-25948u

Cena:medaliony przy torze kolejowym, wariantywność, energia węglowa, biomedyka, farmakologia w zadaniach, słownik terminów psychologicznych pdf, sławomir mrożek artysta streszczenie, tatarkiewicz historia filozofii, metodologia badań społecznych nowak, wszystkie lajki marczuka, tajemnice hoteli dubaju pdf, borderline. jak żyć z osobą o skrajnych emocjach, statystycznie rzecz biorąc ebook, wiesław tarnowski, stereotypy o kobietach, szkic programu w warunkach obecnego rozwoju społeczeństwa, bram stoker dracula pdf, kuba bezpieczeństwo, sophie james, anna zielak…