ISBN

9788378594666: Wydawnictwo

Format

5: https://woblink.com/ebook/sztuka-sprzedazy-marta-poltorak-14940u

Cena:


Meksykański ślub

Autor: Diana Palmer

Córka właściciela rancza. Penelopa Mathews. nigdy nie podejrzewała. że jej wyprawa do Meksyku zakończy się nagłym ślubem. Jednak kiedy atrakcyjny mężczyzna. w którym jest od lat zakochana bez wzajemności. koniecznie chce się żenić. nie potrafi mu odmówić. Tym bardziej że C.C. Tremayne wypił morze tequili i nie uznaje sprzeciwu. Niestety. nazajutrz C.C. Tremayne niewiele z tego pamięta… Co więcej uważa. że Penelopa podstępem złowiła męża. Postanawiają trzymać swój ślub w tajemnicy. Wszystko zmienia ponowny wyjazd do Meksyku…

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 12.99


Access 2010. Praktyczny kurs

Autor: Waldemar Węglarz

Podstawowym celem bazy danych jest przechowywanie informacji dotyczących obiektów oraz możliwości szybkiego wyszukiwania tych informacji. Dzięki tej książce dowiesz się. jak używać formularzy Accessa 2010 do skutecznego gromadzenia informacji. nauczysz się. jak budować oraz przetwarzać bazy danych. odkryjesz także zaskakujące możliwości tej aplikacji. Liczne ćwiczenia ułatwią Ci opanowanie w krótkim czasie: – otwieranie. przeglądanie i zamykanie obiektów baz danych. – tworzenie i modyfikowanie tabel. -ustanawianie relacji między tabelami. -tworzenie kwerend wybierających i krzyżowych. -definiowanie złożonych kryteriów wyboru rekordów. -definiowanie pól obliczeniowych. -tworzenie i modyfikowanie formularzy. -kreatory raportów. Wybierz tę książkę. by podnieść swoje umiejętności w zakresie posługiwania się najnowszym oprogramowaniem biurowym!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 29


Sąsiady

Autor: Adrian Markowski

„Sąsiady” to jedno z najoryginalniejszych zjawisk w polskiej literaturze ostatnich lat. 

Opowiadania tworzące wielowątkową. skomplikowaną opowieść. konfrontujące czytelników z językiem pełnym poetyckiej inwencji. które doczekały się filmowej adaptacji w reżyserii jednego z najwybitniejszych polskich twórców. Grzegorza Królikiewicza. 

Zamiast przedstawienia prostej fabuły. w „Sąsiadach” cyklowi przemian poddane są bezimienne postacie. labirynt irracjonalnych zdarzeń. a przede wszystkim tragiczna i jednocześnie groteskowa gra międzyludzkich relacji.
Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 21piotr solarz, książki ebook, wyznanie maski, czubaszek książka, res gestae, arystokratka na koniu, jakub morawiec, atanazy raczyński, tajemniczy nieznajomy, trening mózgu pdf, pamiętnik czarnego noska audiobook, 10 11, charakterystyka bohaterów ludzie bezdomni, jan namysł, wieczne odpoczywanie wiedzmin 3 karty, zenon gajdzica, lektura doktor dolittle, w oparach absyntu, średniowieczne inicjały, dzień sznura…