Angielski w restauracji

Autor: Katarzyna Frątczak

‚Angielski w restauracji’ stanowi kompleksowy zestaw słów. zwrotów i ćwiczeń przydatny każdemu. kto chciałby pogłębić wiedzę na temat angielskich nazw potraw. dań. smaków i zwrotów niezbędnych podczas pobytu w restauracji. Samouczek przyda się zarówno osobom odbywającą zagraniczne podróże – w celach zawodowych. prywatnych. turystycznych. ale także uczniom czy studentom potrzebującym powtórki przed sprawdzianem czy egzaminem. Z książki dowiemy się między innymi jak powiedzieć o sobie. iż jesteśmy łakomczuchem i jak faktycznie stać się łakomczuchem. gdy tylko znajdziemy się w restauracji. barze. kawiarni. ‚Angielski w restauracji’ pomoże nam zamówić ulubioną zupę. wyśmienite drugie danie. deser o niezapomnianym smaku i niesamowite lokalne wino. Po wszystkim zapłacimy rac

16: https://woblink.com/ebook/podroz-marzen-brunetka-w-australii-wyd-ii-agata-wlodek-19694u

Cena:


Nauka Świata Dysku I

Autor: Terry Pratchett

W fantastycznej rzeczywistości Świata Dysku wszystko działa w zgodzie z magią i zdrowym rozsądkiem. Świat jest płaski a szansa jedna na milion sprawdza się w dziewięciu przypadkach na dziesięć. Nasz świat jest zupełnie inny – jego funkcjonowaniem rządzą prawa. zasady i reguły. Wystarczy jednak nieco uważniej się przyjrzeć. aby stwierdzić. iż w wielu przypadkach są one znacznie mniej jednoznaczne i przejrzyste niż te ze Świata Dysku. Ot. weźmy na przykład fizykę cząstek elementarnych…

Ian Stewart. Jack Cohen i Terry Pratchett połączyli swe talenty. by opowiedzieć historię o wszechświecie widzianym z zewnątrz. Z bardzo zewnątrz. Z najbardziej zewnętrznego zewnątrz. jakie można sobie wyobrazić. Oglądany z tej perspektywy. okazuje się równie magiczny jak dowolny świat na dowolnym

27: https://woblink.com/ebook/we-troje-hanna-dikta-19984u

Cena:


Ustawa o samorządzie gminnym z komentarzem

Autor: INFOR PL SA

Publikacja zawiera szczegółową analizę wszystkich artykułów ustawy z 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym z wykorzystaniem kluczowych orzeczeń sądów. rozstrzygnięć administracyjnych oraz tez doktryny. Książka omawia nie tylko obecne przepisy. lecz także zmiany. które wejdą w życie od 1 stycznia 2016 r.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 103.2


Skok w dal

Autor: Jerzy Kronhold

Czterdzieści cztery nowe wiersze wybitnego poety. współtwórcy nurtu Nowej Fali. w którego twórczości wciąż sporo pozostaje do odkrycia. Obchodzący w tym roku siedemdziesiąte urodziny autor spogląda w tych wierszach wstecz. rozdzierająco dokumentuje swój bunt wobec śmierci żony. wspomina studencką przyjaźń z Rafałem Wojaczkiem i pokazuje poetyckie fotografie z minionego świata.

Wczesnej twórczości Kronholda niektórzy. w zgodzie z ówczesną modą. zarzucali sentymentalizm. Dziś jego wiersze drżą od powściąganych emocji i tną jak lancet. Czytelnik staje bezbronny wobec – czeskiego z ducha. chciałoby się powiedzieć – uśmiechu w rozpaczy i zapowiedzi rozpaczy. którą podszyta jest każda lepsza chwila.

Poeta debiutował w 1972 roku tomikiem Samopalenie wydanym nakładem Wydawnictwa Liter

24.5: https://woblink.com/ebook/renegat-witold-j-lawrynowicz-19811u

Cena:


Angielski na zakupach

Autor: Katarzyna Frątczak

Samouczek przeznaczony do nauki języka angielskiego. Obejmuje tematykę związaną z robieniem zakupów podczas wyjazdu. Pozycja idealna dla wszystkich osób odbywających podróże zagraniczne w celach prywatnych i zawodowych. Samouczek wspaniale nadaje się także dla uczniów i studentów. którzy chcieliby poznać lub utrwalić słownictwo z tego zakresu.

Słowami autorki:

‚Oprócz kupowania pamiątek i prezentów dla bliskich czasami też trzeba udać się na innego rodzaju zakupy. szczególnie jeśli jesteśmy zdani sami na siebie i nie korzystamy z opcji all-inclusive. W przypadku zakupów spożywczych sytuacja przedstawia się korzystnie dla osób nie czujących się pewnie w posługiwaniu się językiem obcym. gdyż możemy korzystać z opcji samoobsługi. Jednak niek

11.5: https://woblink.com/ebook/angielski-zakwaterowanie-katarzyna-fratczak-19915u

Cena:persuasion jane austen, hassel sven, night of the rabbit, biologia systemów, zadania pielęgniarki psychiatrycznej, sołdat książka, fce pdf, teoria chaosu, ludwik kubala, sprawdziany z matematyki klasa 3, angielski dla seniorów pdf, bóg a nauka einstein pdf, elżbieta leszczyńska, python książki, pięciopsiaczki wanda chotomska…