ISBN

9788363962074: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/profile-gmin-w-polsce-jacek-pasieczny-26805u

Cena:


ISBN

9788301190224: Wydawnictwo

Format

8.7: https://woblink.com/ebook/nanotechnologia-w-praktyce-rozdzial-6-kamila-zelechowska-26825u

Cena:


Dama pikowa

Autor: Aleksander Puszkin

Dama pikowa autorstwa Aleksandra Puszkina wybitnego rosyjskiego pisarza i przedstawiciela romantyzmu. zaliczana jest do literatury kobiecej.

Herman. młody inżynier. syn zruszczonego Niemca. jest zafascynowany grą w karty. Często siada przy stoliku. obserwując graczy przez całe noce. Sam zachowuje dystans. nie bierze kart do rąk. aby – jak mawia – nie ryzykować tego. co niezbędne. w nadziei osiągnięcia tego. co zbyteczne. Rezerwę i rozsądek zachowuje jednak do czasu. Zasłyszana anegdota o trzech wygrywających kartach rozpala jego wyobraźnię. sprawia. że za wszelką cenę chce posiąść tajemnicę owego fortelu. tajemnicę starej hrabiny. Anny Fiedotowny. Hrabina ma wychowanicę. Lizę. Za jej pośrednictwem Herman chce dotrzeć do hrabiny…

Jak myślisz uda mu się? Nie czekaj… Spr

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 20


Wydawnictwo

Harper Collins Polska: Format

27734

https://woblink.com/product-publication/download/27734/epub: 1

Cena:karol ferenc, dywizjon 303 arkady fiedler, the disaster artist henry, stylo fantome, dzieła zebrane, rośliny w kosmetyce i kosmetologii przeciwstarzeniowej pdf, pedagogika śliwerski kwieciński pdf, ryszard kozłowski, niewidzialny w sieci. sztuka zacierania śladów, honoryfikatywność, głębia osobliwości, ewangelia jana komentarz, sprawdziany z matematyki klasa 4 do druku, sławomir mrożek słoń pdf, tatuazysta z auschwitz pdf, without merit chomikuj, slownik prawniczy, marcin gorazda, painkiller gra, żydzi książka, pielęgniarstwo geriatryczne książka pdf chomikuj, pismo święte mobi…