Zalew Wiślany

Autor: Jerzy Balołek

Publikacja stanowi wszechstronne kompendium wiedzy o ekosystemie Zelewu Wiślanego. Obejmuje zagadnienia od genezy powstania tego zbiornika. poprzez jego właściwości klimatyczno-meteorologiczne. fizyczne. chemiczne oraz organizmy w nim żyjące. Książka jest skierowana do teoretyków i praktyków zajmujących się szeroko rozumianą problematyką związaną ze środowiskiem i jego ochroną oraz zachowaniem zasobów naturalnych. a także zarządzaniem środowiskowym. Z powodzeniem może służyć. jako pomoc pracownikom administracji rządowej i samorządowej. a także studentom i wykładowcom akademickim zajmującym się sprawami środowiska i zasobów naturalnych lub infrastrukturą.

Praca jest dziełem zespołowym 35 specjalistów z zakresu hydrobiologii. hydrofizyki. hydrochemii. geo

:

Cena:


Miłość po przejściach. Jak zbudować szczęśliwy związek

Autor: Liszewska Elżbieta

Czy masz już dość rozstań i pragniesz miłości na całe życie? Dzięki tej książce ustrzeżesz się błędów popełnianych w poprzednich związkach. Poznasz również szereg metod na sprawienie. by Twój związek był oparty wyłącznie na bezwarunkowej. zdrowej miłości. Nauczysz się odnajdywać swoje wyzwalacze pozytywnych uczuć i wykorzystywać je w odpowiednich momentach. Dowiesz się również. jak wyleczyć się z żalu do poprzedniego partnera. zaakceptować wady obecnego. a także jak nie powtarzać błędów popełnianych przez Twoich rodziców. Poznasz też sposoby na nadanie większej pikanterii swojemu życiu erotycznemu i wykorzystasz terapeutyczną moc afirmacji. Każdy związek. również Twój. przypomina ogród. Jeśli otoczysz go opieką – ro

29.9: https://woblink.com/ebook/ajurweda-medycyna-indyjska-tysiacletnia-tradycja-gwarancja-twojego-zdrowia-ptak-monika-136261u

Cena:


Technika pisania i prezentowania przyrodniczych prac naukowych

Autor: Maciej Weiner January

TECHNIKA PISANIA I PREZENTOWANIA PRZYRODNICZYCH PRAC NAUKOWYCH to znakomity praktyczny przewodnik dla adeptów nauk przyrodniczych. prezentujących wyniki swoich badań. Są w nim wskazówki. jak skonstruować publikację. jak przygotować maszynopis wydawniczy zgodnie z wymogami wydawców krajowych i zagranicznych. w warunkach rosnącej konkurencji o miejsce na łamach liczących się periodyków naukowych. Zawiera również informacje dotyczące innych form prezentacji. odczytu. posteru – z wykorzystaniem metod wizualnych i programów multimedialnych. Może też być przydatny osobom publikującym prace z innych dziedzin. a także redaktorom czasopism i wydawnictw książkowych.

W obecnym. piątym już wydaniu. szczególną uwagę zwrócon

39.9: https://woblink.com/ebook/manhattan-beach-jennifer-egan-133838u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 136981

https://woblink.com/ebook/stan-pomroczny-m-lu-cannabis-136981u

:

Cena:manipulacja neuroperswazyjna, katarzyna szumlewicz, mowa ciała ksiazka, księga wszystkich dusz tom 5 pdf, mortal kombat xl poradnik, sztuka poprawnej wymowy czyli o bełkotaniu i faflunieniu, pan lodowego ogrodu mobi, marcin miemiec, dominic l.a. casey pdf, alkoholizm pdf książka, bramy swiatlosci, od poczęcia do narodzin prezentacja, podręcznik do hiszpańskiego dla początkujących pdf, lolek adam wajrak, sprawdzian semestralny klasa 3 matematyka, święte gry serial, gramatyka języka polskiego pdf, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi pdf, sara temer, poczucie szczęścia…