ISBN

9788379615476: Wydawnictwo

Format

37: https://woblink.com/ebook/17-rownan-ktore-zmienily-swiat-ian-stewart-8292u

Cena:


Pozytywnie nieobliczalni

Autor: Marcin Brzostowski

„Pozytywnie nieobliczalni” – to powieść. której główny bohater. młody prawnik. zderza się z bezwzględnym światem korporacji i szybko odkrywa. że w jego życiu wciąż na pierwszym miejscu znajdują się młodzieńcze ideały. Będzie zmuszony dokonać wyboru pomiędzy zawodowym prestiżem i pieniędzmi. a wiernością własnym przekonaniom. Czy jego wybór okaże się właściwy. niech przekona się sam Czytelnik. „Pozytywnie nieobliczalni” po raz pierwszy ukazali się na rynku wydawniczym w 2002r. i byli próbą nakreślenia obrazu pokolenia. które „wchodziło w dorosłość” w czasach. gdy wartości niematerialne zaczynały ustępować miejsca królującemu dziś konsumpcyjnemu modelowi życia.Marcin Brzostowski (ur. 1969) – autor powieści „Pozytywnie nieobliczalni”. „Radio miłość nadaje!”. „I ta

22.9: https://woblink.com/ebook/prezydencki-gambit-fred-madison-10152u

Cena:


ISBN

9788377883419: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-networking-w-karierze-jak-odniesc-sukces-dzieki-sieci-kontaktow-beata-kapcewicz-8986u

Cena:


Dwupak. Podróż do wnętrza Ziemi. Wokół Księżyca

Autor: Jules Verne

Dwie powieści mistrza gatunku w jednym ebooku!

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 5.9


Tajemnica szczęścia i św. Brygida Szwedzka

Autor: Małgorzata Pabis

Życie św. Brygidy Szwedzkiej wypełnione było objawieniami. W swoich wizjach spotykała się ona z Panem Jezusem. Maryją i wieloma świętymi. Niestrudzenie przekazywała całemu światu słowa. które skierował do niej Pan: ‚Dopóki człowiek żyje. bramy nieba stoją dla niego otworem. Jeżeli ludzie zmienią swoje życie. i Ja złagodzę swój wyrok’.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 14.9


ISBN

9788377853894: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/pewnego-dnia-w-grudniu-martyna-ochnik-8746u

Cena:


Gorący weekend w górach

Autor: Sandra Hyatt

Młody książę poszukuje idealnej żony. Danielle St. Claire. jego wieloletnia przyjaciółka. przekonuje go. że kobieta ideał nie istnieje. Podczas wspólnego weekendu Adam zastanawia się. jakie cechy musiałaby mieć jego ukochana. I dochodzi do wniosku. że takie jak Danielle… której jednak nie wolno mu poślubić!

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Majątek niezastąpiony

Autor: Bogdan Kluczyński

 Choć prezentowane w „Majątku niezastąpionym” wiersze mają bardzo zróżnicowaną treść. autorowi Bogdanowi Kluczyńskiemu udało się wyłonić jedenaście działów tematycznych. poczynając od spraw dotyczących Najwyższej Instancji (czyli Bożych). poprzez myśli związane z wiarą. miłością bliźniego. sumieniem. godziwym życiem. następnie z jego własnymi doświadczeniami. Autor zdecydował się zaprezentować również i te utwory ze względu na szerszy wydźwięk zwartych w nim treści oraz sentyment do pewnych wspomnień. W dalszych częściach tomiku prezentowane są rozdziały poświęcone sprawom ostatecznym. patriotycznym. przyrodniczym. zaś w ostatnim zebrane zostały wiersze o charakterze humorystycznym. Autor sam zaznacza. że do niektórych tematów powraca jak bumerang. przedstawiając problem w in

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 9.5


17 równań. które zmieniły świat

Autor: Ian Stewart

Równania to siła życiowa matematyki i nauk ścisłych. Bez nich nie moglibyśmy poznawać świata. który nas otacza. Równania to modele tego. co obserwujemy w świecie. a ich potęga wynika z faktu. że pozwalają nam nie tylko zrozumieć. ale i kształtować rzeczywistość. „17 równań. które zmieniły świat” Iana Stewarta to historia rozwoju ludzkości opowiedziana za pomocą siedemnastu równań. 
Każdy z wybranych przez autora wzorów wyznacza punkt zwrotny w historii ludzkości. chociaż ich zapisywaniu nie towarzyszył odgłos gromu ani też nic nie zmieniało się w mgnieniu oka. 
Który z piętnastowieczn

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24.9śladami neli pdf, najwieksze katastrofy, chciwość marc elsberg, teoria biegunów wzrostu, fizjologia człowieka zintegrowane podejście, lektury do egzaminu gimnazjalnego 2019, metro 2034 mobi, manuela gretkowska wenecja, matura rozszerzona angielski poziom, mężczyźni, emma chase zakręceni, przestępstwa podatkowe, tragizm polityki mocarstw, michnikowszczyzna, seryjne morderczynie…