Jak tu nie zwariować. Na herbatce u psychiatry

Autor: Irena Stanisławska

W wywiadzie przeprowadzonym przez Irenę A. Stanisławską z doktorem Edwardem Krzemińskim psychiatra wyjaśnia. dlaczego przybywa zaburzeń psychicznych natury emocjonalnej. różnego rodzaju psychopatii i uzależnień. kiedy mamy do czynienia z problemami. a kiedy z zaburzeniami lub chorobami psychicznymi. Mówi o schizofrenii. chorobie dwubiegunowej. depresjach. nerwicach. psychogeriatrii i wychowywaniu dzieci. A także o typie osobowości najlepszym na partnera. o sposobie na jąkanie. funkcjonowaniu szpitala psychiatrycznego i teatrze Bim-Bom.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.9


ISBN

9788327638151: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/ukladanka-karin-slaughter-134605u

Cena:


Mąż na niby

Autor: Nina Majewska-Brown

Co zrobić. gdy świat się wali. bo najbliższa osoba cię okłamuje?

Zosia prowadzi szczęśliwe życie. z kochającym Pawłem u boku i fantastyczną córką. którą oboje uwielbiają. Niespodziewanie dowiaduje się. że mąż utrzymuje dwa mieszkania. dwie kobiety. dwa telefony i niebawem będzie miał również drugie dziecko. Z inną kobietą?

Opowieść o tkwiącej w nas sile i determinacji. dzięki którym można podnieść się nawet wtedy. gdy tracisz grunt pod nogami.

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5


Dlaczego jeszcze nie śpisz?

Autor: W. Chris Winter

„Kładź się spać. niezdrowo tak siedzieć po nocy!”. czyli dlaczego nasi rodzice mieli rację.

Kiedy sen nie funkcjonuje jak należy. ty też nie funkcjonujesz jak powinieneś. I choć komplikacje ze snem mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. to w odróżnieniu od innych schorzeń można je skutecznie leczyć. Ty sam możesz się z nimi uporać. Jednak szukanie złotych rad i trików w internecie niewiele ci pomoże. Musisz zrozumieć. co właściwie dzieje się z twoim snem: na czym polegają twoje problemy i w jaki sposób można je rozwiązać. Dlatego zamiast po kolejny kubek kawy sięgnij po książkę „zaklinacza snu”. doktora Chrisa Wintera.

Dlaczego jeszcze nie śpisz? to ekscytująca podróż w krainę snu. w której odkryjesz. jak ogromne znaczenie dla zdrowia ma porzą

21.75: https://woblink.com/ebook/flu-game-wojciech-kleczar-135839u

Cena:jak ściągać w szkole, katedra w barcelonie pdf, psychologia poznawcza nęcka, niskie poprzeczne stanie główki, konwersacje angielski pdf, czytanie nut a vista, miłość hiszpanska, vi keeland tylko dla ciebie pdf, krzysztof janczewski, quizy po angielsku, międzynarodowa klasyfikacja praktyki pielęgniarskiej, mój szef pdf, denis urubko skazany na góry, mikrologia, komornik michał gołkowski, śmierć komiwojażera pdf, usmiech losu tom 1 kamienica pod szczesliwa gwiazda, nora roberts kroniki tej jedynej tom 2…