Serce z guzików

Autor: Andrzej Marek Dębkowski

Temat drugiej wojny światowej pojawia się w literaturze wielokrotnie. Opisano już bohaterstwo jej uczestników. aspekty życia codziennego. złe i dobre decyzje polityków. cierpienie i śmierć żołnierzy. nikczemność i odwagę.

A jednak książka Andrzeja Dębkowskiego. o jakże znamiennym i romantycznym tytule „Serce z guzików” wnosi do wojennego tematu coś nowego. Opisuje bowiem miłość dwojga młodych ludzi Andrzeja i Aliny – która potrafi przeciwstawić się wrogim okolicznościom i trwać ponad przeciwności losu. Oczywiście. zjawisko miłości w czasie wojny nie jest czymś nadzwyczajnym. Wiele było związków. które połączyły ludzi na dobre lub na złe w czasie wojennej zawieruchy. Część z nich stanowiło przeżycie emocjonalne. które miało b

:

Cena:


ISBN

9788365648631: Wydawnictwo

Format

46: https://woblink.com/ebook/dozwolony-uzytek-przedmiotow-praw-pokrewnych-slawomir-tomczyk-140282u

Cena:


Cudouszek

Autor: Mira Bartok

Zapraszamy wszystkich do magicznego świata Cudouszka!

Wzruszająca historia o osieroconym pół lisie. pół człowieku. który z pomocą przyjaciół ucieka z sierocińca prowadzonego przez okrutną pannę Carbunkle. Aby odnaleźć swoje korzenie. trafia do Wielkiego Białego Miasta. gdzie poznaje wiele barwnych postaci. doświadcza zarówno okrucieństwa. jak i życzliwości. i poddawany jest kolejnym próbom. na szczęście wkrótce odkrywa swój niezwykły talent.

Mira Bartók stworzyła urzekającą opowieść o przyjaźni. harcie ducha i wytrwałości.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 39.99


ISBN

9788365645050: Wydawnictwo

Format

64: https://woblink.com/ebook/buduje-swoja-pierwsza-drukarke-3d-marek-smyczek-damian-gasiorek-szymon-terczynski-grzegorz-kadzielawski-139422u

Cena: Damian Gąsiorek


Wydawnictwo

Stacja 7: Format

139438

https://woblink.com/product-publication/download/139438/epub: 1

Cena:


How to live. How to create your future. Recognize the power of your brain and use it

Autor: Wioletta Wilczyńska

If you feel that something is wrong with your life. For a long time you have been unsuccessfully looking for the key to happiness and success. this is the best moment to change. Wioletta Wilczyńska. the author of the book ‚How to live. How to create your future’ encourages readers. change their way of life from their own thinking. She convinces us that the knowledge contained in this short. but very meaningful publication. will make you stronger and more aware of your abilities. She encourages us to consistently draw positive conclusions from everything that will happen.

The book acts as a guide. which is designed to help people derive happiness and good energy from every situation. Provided you put the knowledge contained in it into p

34.9: https://woblink.com/ebook/uwieziona-pomiedzy-swiatami-sara-oliver-140329u

Cena:stefan żeromski ludzie bezdomni streszczenie, wypożyczalnia ebooków online, bałkany zachodnie, etyka słowa w tekstach kultury, prezentacje biznesowe, piraci z karaibów gry online, zakazane wrota, cyberprzemoc wśród dzieci i młodzieży, dobry chlopak hokeisci pdf, ken follett zamieć, malowany człowiek księga 2, biała bluzka osiecka pdf, jan misiak, mika psychologia społeczna pdf, 365 dni film chomikuj, napraw się pdf, encyklopedia socjologii online, grzegorz mazurek, neoscholastyka, piotr napieralski…