ISBN

9788377738528: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/bogowie-i-herosi-joanna-zareba-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anita-rejch-grzegorz-sobczak-138205u

Cena:


ISBN

9788381470551: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/delectorzy-olga-rzepa-138376u

Cena:


Słońce Tebrizu

Autor: Julia Samadi

Opowieść o tęsknocie i nieprzewidywalności ludzkiego serca

Przypadek sprawia. że Julia nawiązuje kontakt korespondencyjny ze swoją bratnią duszą. młodym mężczyzną. mieszkającym w odległym Iranie. Niemal wszystko wydaje się dzielić zakochanych. jednak wbrew rozsądkowi ich miłość uparcie szuka spełnienia. wspierana przez poezję i nowoczesne technologie. Czym jest prawda uczuć w czasach e-maili i czy wirtualna namiętność ma rację bytu w konfrontacji z codzienną prozą życia? Czy w zglobalizowanym świecie łatwiej jest przezwyciężyć różnice kulturowe? I czy w ogóle warto próbować?

Trzeba przyznać. że Julia długo opierała się temu pomysłowi. (…) Zakochać się w kimś stamtąd. przecież to nie miałoby najmniejszego sensu. Zero przyszłości. zero teraźniejszości. Listy l

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788376867502: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/summoner-zaklinacz-4-rebelia-taran-matharu-138699u

Cena:


Cukiernia Pod Amorem. Zajezierscy

Autor: Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Zajezierscy to pierwsza część sagi o Gutowie.

Losy kilku pokoleń kobiet w malowniczej scenerii dziewiętnastowiecznych dworków oraz współczesnej prowincji. Wiernie oddany koloryt epoki. realia życia codziennego. przełomowe wydarzenia historyczne. przeszłość przeplatająca się z teraźniejszością tworzą niepowtarzalną opowieść o silnych kobietach. ich marzeniach i namiętnościach.

Podczas wykopalisk na rynku w Gutowie archeolodzy dokonują niezwykłego odkrycia. Wzbudza ono zainteresowanie córki właściciela cukierni Pod Amorem. Czy Iga rozwikła dawną rodzinną tajemnicę? Czy przepowiednia sprzed wieków naprawdę się spełniła?

W poszukiwaniu odpowiedzi prześledzimy fascynującą historię rozkwitu i upadku jednego z najświetniejszych mazowieckich rodów

15.5: https://woblink.com/ebook/droga-ula-machnacz-138379u

Cena:


Może Estera

Autor: Katja Petrowskaja

Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

:

Cena:


1

:

:

Cena:słodkie rozkosze pdf, wild freedom, obraz człowieka, hanya yanagihara ludzie na drzewach, łups, dojczland pl, morderstwa w fjällbace: niemiecki bękart, mali bogowie 2 jak umierają polacy pdf, agnieszka surma, paulina świst komisarz pdf, historia bez cenzury 2, tarot znaczenie kart pdf, agata christie dwanaście prac herkulesa pdf, nie uciekaj, posłuszni do bólu, zrozumieć kota, niebo istnieje naprawdę, politologia heywood pdf, tożsamość bourne a książka, pacjentka mobi chomikuj, ebuk, zakazana ella fields pdf, czasowniki regularne niemiecki pdf, zymonik, pawel bryla, audiobooki w abonamencie…