ISBN

9788381374057: Wydawnictwo

Format

103.2: https://woblink.com/ebook/kodeks-pracy-2019–141170u

Cena:


Negocjacje i komunikacja.

Autor: Grażyna Rosa

W dynamicznie zmieniającym się współczesnym świecie niezmienna pozostaje wartość dobrych relacji oraz umiejętności nawiązywania i utrzymywania porozumienia między różnymi stronami. Opanowanie sztuki negocjacji i komunikacji międzyludzkiej staje się podstawowym atrybutem nie tylko profesjonalnych negocjatorów. ale również wszystkich osób. które zawodowo wchodzą w interakcje międzyludzkie. W książce omówiono istotę i przygotowanie do negocjacji. fazy procesu negocjacji. techniki negocjacyjne. komunikację werbalną i niewerbalną. aspekty kulturowe i savoir-vivre w komunikacji. Książka adresowana jest do osób praktycznie i teoretycznie zajmujących się problemami negocjacji i komunikacji.

Wydawnictwo: edu-Libri

Cena: 50księżna olga, wytrzymałość materiałów niezgodziński pdf, dlaczego dzieci jedzą śmieci, sex love książka, zagrożenia dla współczesnego świata, trywializuje, wizje czyli jak nauka zmieni świat w xxi wieku, sprawdziany klasa 4 przyroda, main stream, biblioteka internetowa libra, adam mickiewicz lis i kozieł, umysł milionera dawid piątkowski, ksiązki online, upływ czasu, książka macierewicz, bez pruderii, urszula markowska-manista, rok 1984 mobi, antykruchość książka…