Hrabia Monte Christo

Autor: Aleksander Dumas (Ojciec)

Hrabia Monte Christo (fr. Le Comte de Monte-Cristo) – powieść Aleksandra Dumasa ojca z 1844 roku. uważana za najwybitniejsze dzieło w jego ogromnym dorobku. Akcja toczy się pomiędzy 24 lutego 1815 a 5 października 1838. z przerwą na okres wrzesień 1829 – wiosna 1838. Miejscem akcji są wyspa Monte Christo (Montecristo). Marsylia. Paryż. Rzym oraz inne miejscowości we Francji i Włoszech. Tagi: klasyka. przygodowa

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 14.5


Sztuka czy biznes?

Autor: Dorota Żaglewska

Rynek antykwaryczny jest bogaty w osobliwości: zarówno ludzi. jak i przedmioty. Pracownicy galerii. antykwariusze. marszandzi. kolekcjonerzy czy eksperci to prawdziwi gawędziarze. specjaliści w czarowaniu słowem. Z mówienia o sztuce i pieniądzach uczynili swój zawód lub życiową pasję. Doskonale też rozumieją. że najcenniejszym kapitałem jest praktyczna wiedza o rynku. która z czasem przeradza się w intuicję.

W ciągu kilkuletniej pracy w galerii sztuki. w trakcie pracy związanej z popularyzacją wiedzy o sztuce oraz podczas pracy naukowej Dorota Żaglewska przeprowadziła indywidualne wywiady z licznymi profesjonalistami rynku sztuki i jego otoczenia. Ich sposób mówienia o obiektach. transakcjach czy relacjach rynkowych okazał się niezwykle atrakcyjny. Z

1: Autor

Cena:


ISBN

9788365778895: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/biala-ksiega-blockchain-pawel-oksanowicz-138301u

Cena:



czasy gramatyczne angielski pdf, monika augustyniak, the forest solucja, karol autor kapitału, mózg i serce, julian tuwim życiorys, katarzyna raduszyńska, przestrzeń wolności bezpieczeństwa i sprawiedliwości, origami dla dzieci krok po kroku, aecjusz flawiusz, film luca bessona, chwila na miłość, wyspa singli, interna szczeklika pdf…