ISBN

9788380534780: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/martwa-cisza-will-dean-marta-komorowska-138162u

Cena:


Maleńka Dorrit. Wydanie dwujęzyczne

Autor: Charles Dickens

Maleńka Dorrit to kolejna powieść obyczajowa Charlesa Dickensa początkowo wydawana w odcinkach. Tym razem angielski autor skupił się na przedstawieniu historii Amy – dziewczynki. której ojciec przebywa w londyńskim więzieniu dla dłużników. Obserwujemy koleje losu rodziny Dorritów. jednocześnie poznając mroczną stronę XIX-wiecznego świata inwestycji i giełdy. który sprowadzał na ludzi nędzę i niedolę. Dickens. choć niekiedy nie stroni od humoru ani wątków romansowych. przemyca w swojej książce poważne problemy społeczne. które nawet dziś wydają się aktualne.

Ebook z gratisami – ebookami w prezencie od wydawnictwa Wymownia.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 39.9


Star Force. Tom 10. Wygnaniec

Autor: B.V. Larson

Świeżo upieczony podporucznik Cody Riggs idzie w ślady ojca. legendarnego Kyle’a Riggsa. Wraz ze swoją narzeczoną. podporucznik Olivią Turnbull. udaje się w podróż kosmiczną. jednak nie jest im pisana miła wycieczka po układach Federacji. Los rzuca ich okręt setki lat świetlnych od domu. a jedyna droga powrotu jest odcięta. Zmuszony walczyć z wrogo nastawionymi kosmitami oraz własną załogą. Riggs obejmuje dowodzenie nad krążownikiem liniowym Nieustraszony i staje przed wyzwaniami. jakie mu się nie śniły. Czekają go rozpaczliwe zmagania o przetrwanie i powrót do domu.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


Format

EPUB.MOBI.PDF: 138615

https://woblink.com/ebook/oddac-zycie-dominikanin-biskup-i-meczennik-o-darze-eucharystii-pierre-claverie-138615u

:

Cena:


Nowoczesny Budda

Autor: Dawid Piątkowski

Przebudź się i połącz swą indywidualność z charakterem olimpijczyków. kreatywnością legendarnych twórców. wiedzą osiągania sukcesu najbogatszych oraz bezwarunkowym szczęściem mistrzów duchowych. Kiedyś niewyobrażalne było latanie. a wznieśliśmy się w powietrze. W przyszłości nirwana i przebudzenie staną się powszechne.

 

Stań się nowoczesnym Buddą

 

Pierwszy raz w historii ludzkości mamy możliwość czerpać wiedzę od najwybitniejszych postaci tego świata. Synergia nauk duchowych. sportu. biznesu. sztuki i nauki mają moc. by niewyobrażalnie zmienić życie. Aby to osiągnąć. musisz zrozumieć. że wszystko ma początek w umyśle. Zadając właściwe pytania i wytrwale poszukując odpowiedzi.

dasz sobie szansę. by zmienić się na zawsze.

 

Jesteś gotów

29.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-tworzenia-rzeczywistosci-dawid-piatkowski-141205u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/139839/epub

1:

:

Cena:


Drugie życie rzeczy

Autor: Grażyna Krynicka

Powieść rozpoczyna się od trzęsienia ziemi w życiu trzydziestotrzyletniej bohaterki. po czym – zgodnie z receptą Alfreda Hitchcocka – napięcie stopniowo narasta.

Życie ma zawsze ostatnie słowo. I nie należy do nas. to my należymy do niego. I choćbyśmy je sobie najstaranniej układali i tak zrobi jak zechce. Ta książka jest właśnie o tym. O wydarzeniach. które pojawiają się nieoczekiwanie. o rzeczach. które mówią i o ludziach. którzy stają się lepsi. nawet jak czynią zło.

Powieść zaczyna się jak w dowcipie: żona wraca z delegacji kilka dni wcześniej i nie uprzedza o tym męża. Jednak Marii wcale nie jest do śmiechu. kiedy zastaje swojego męża w małżeńskim łóżku z obcą kobietą. Zszokowana. ucieka do mieszkania. które kupiła s

11.5: https://woblink.com/ebook/klub-pickwicka-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-139443u

Cena:


Wszystkiemu winni są faceci

Autor: Danuta Noszczyńska

Nic tak nie poprawia nastroju. jak obarczanie innych winą za swoje porażki.

Sylwia z powodzeniem spełnia się zawodowo jako nauczycielka. prywatnie zaś jako żona i matka. Czas zajmuje jej dbanie o dom. o męża i córkę. o swoich podopiecznych. najmniej uwagi poświęca sobie. Jest perfekcjonistką. nic i nikt nie ma prawa wymknąć się spod jej pełnej czułości kontroli. Do czasu. Andrzej. zaniepokojony przepracowaniem żony. namawia ją na wykorzystanie rocznego urlopu i zrobienie czegoś dla siebie. Wprowadza w życie rodziny zdrowy model odżywiania. systematyczne dbanie o kondycję fizyczną. organizuje rozrywki kulturalne. A wtedy… wszystko nabiera innej perspektywy. Czy to możliwe. żeby mąż ni stąd. ni zowąd porzucił dla kochanki tak wspaniałą kobietę. a ich jedyna córka nagle postanowiła wyjechać do oddalonej od domu o kilkaset kilometrów szkoły z internatem? Co takiego się stało? Przyjaciółki Sylwii. wspierające ją nieustannie na duchu. mają całkiem oczywiste wytłumaczenie zaistniałej sytuacji: ‚wszystkiemu winni są faceci”.

Powieść utrzymana jest w ironicznym tonie. bohaterka nie od razu budzi sympatię. ale jej komiczne perypetie mogą wywołać u czytelnika wiele uśmiechu i być może pozwolą spojrzeć z dystansu… na samego siebie?

Książka jest piątą powieścią z serii ‚Siedem grzechów głównych’. poprzednie to ‚Zła miłość’ – pycha. ‚Futra. perły i łzy jak piołun gorzkie’ – chciwość. ‚Nieświęta rodzina’ – rozwiązłość. ‚Jesteś tylko dla mnie’ – zazdrość. Teraz czas na grzech piąty: nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu.

Danuta Noszczyńska – plastyczka. reżyserka. twórczyni amatorskich teatrów Azet i Amarant. absolwentka krakowskiego liceum plastycznego oraz Wydziału Filozoficznego UJ. Opublikowała książki: ‚Historia nie Magdaleny’. ‚Blondynka moralnego niepokoju’. ‚Hormon nieszczęścia’. ‚Mogło być gorzej’. ‚Kufer babki Alicji’. ‚Luizę pilnie sprzedam’. ‚Pod dwiema kosami. czyli przedśmiertne zapiski Żywotnego Mariana’. ‚Wszystkie życia Heleny P.’. ‚Harpia’ (trzy ostatnie nagrodzone na Festiwalu Literatury Kobiet ‚Pióro i Pazur’). ‚Farbowana blondynka’. ‚Zła miłość’. ‚Futra. perły i łzy jak piołun gorzkie’ i ‚Nieświęta rodzina’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4moj zawodnik pdf, dla wszystkich chłopców których kochałam, pamiętnik nicholas sparks pdf, erotyka w sztuce, modele opieki pielęgniarskiej nad chorym dorosłym pdf, gatekeeping definicja, miłość z widokiem na śnieżkę, claude hopkins, sniper elite 4 misje, piotr ćwiek, dynastia miziołkow, zarys prawa cywilnego, dalej jest noc ebook, inbuk libra, przeczytania, rafał ohme emo sapiens, książki po angielsku ze słownikiem pdf, po czterdziestce, teoria postkolonialna, angora pdf, stateczność statyczna, publii…