RODO – nowe obowiązki w zakresie ochrony danych osobowych

Autor: Sławomir Biliński

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) wejdzie w życie 25 maja 2018 roku. Nowe przepisy będą dotyczyć wszystkich podmiotów przetwarzających dane osobowe w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. w tym także świadczeniem usług rachunkowych. W opracowaniu przedstawiamy. jak powinno wyglądać prawidłowe wdrożenie nowej polityki ochrony danych osobowych w biurze rachunkowym. tak. by było zgodne z postanowieniami RODO. Celem publikacji jest ułatwienie biurom rachunkowym realizacji tego zadania. W publikacji przedstawiamy m.in.:

· jakie są zasady przetwarzania danych osobowych;

· jakie są obowiązki biur rachunkowych w zakresie ochrony danych osobowych;

jakie są sankcje za naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych. https://woblink.com/product-publication/download/123755/pdf: 1

Cena:


Ekundayo albo Droga

Autor: Anna Szpakowska-Kujawska

Ekundayo w języku Joruba to imię. a znaczy ‚Po smutku przychodzi radość’. Tak Anna Szpakowska- Kujawska nazwała także jeden z pierwszych kalabaszy. Słowo „Ekundayo” pojawia się nie tylko w książce. Zostało również użyte jako tytuł obrazu olejnego z 1979 r.. przedstawiającego uśmiechniętego. radośnie rozbrykanego stworka na jaskrawoszmaragdowym tle. Ekundayo jest udziałem każdego człowieka. Twórczości autorki niezmiennie towarzyszy droga do wewnątrz – penetracja własnych doznań. Jak sama mówi. siedem lat zajęło jej dojrzewanie do pisania o Afryce. Dało wspaniałą wewnętrzną przestrzeń. pełną myśli. kolorów. wspomnień. wzmacniających twórcze siły i nadających życiu blask. W artystycznym świecie Anny Szpakowskiej-Kujawskiej nie ma chaosu. Jest za

:

Cena:


Zakon

Autor: Krzysztof Bonk

Cykl Pendorum to epicka opowieść spod znaku miecza z domieszką magii. To historia o dorastaniu. mierzeniu się z przeciwnościami losu oraz własnym. trudnym przeznaczeniem. gdzie niekoniecznie jest się wybrańcem. a nosi znamiona przekleństwa. Poznajcie niemą niewolnicę – gladiatrix Anreę i jej historię pełną walki. namiętności oraz czysto ludzkich pragnień w zmilitaryzowanym świecie kontynentu Pendorum.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


ISBN

9788381191517: Wydawnictwo

Format

16.9: https://woblink.com/ebook/poszukiwacz-marzen-z-kamera-wsrod-kobiet-iranu–124594u

Cena:


Lekarz z Sycylii

Autor: Annie Claydon

Piękna archeolog Rose Palmer podczas wizyty z synem w sycylijskim szpitalu poznaje przystojnego radiologa. Mattea di Salvo. Od pierwszej chwili są sobą urzeczeni. Oboje mają za sobą nieudane związki. ale słońce. morze i wino są po ich stronie. Każde z nich musi samo wyciągnąć wnioski ze swojej przeszłości. Czy potrafią zaufać jedno drugiemu i uwierzyć. że dadzą sobie szczęście?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788324042869: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/snajperki-luba-winogradowa-124601u

Cena:


Zwrotnik Węży

Autor: Marie Brennan

Lady Trent. największy światowy autorytet w dziedzinie smoków. tym razem wyrusza na targany wojnami kontynent Erigi. by badać najbardziej egzotyczne gatunki tych stworzeń

Trzy lata po fatalnej wyprawie w niegościnne góry Wystrany nieustraszona badaczka przeciwstawia się rodzinie i konwenansom. by wyruszyć z ekspedycją na rozdarty wojną kontynent Erigi. siedlisko takich egzotycznych gatunków smoków. jak żyjące w trawie węże sawannowe. leśne węże nadrzewne i najbardziej nieuchwytne z nich wszystkich. legendarne bagienne żmije z tropików.

Wyprawa obfituje w wiele trudności. a Izabela. której towarzyszy dawny współpracownik i przyjaciółka-uciekinierka z domu. musi stawić czoło uciążliwym upałom. wyniszczającej gorączce. pałacowym intrygom. plotkom i innym niebezpieczeństwom w trakcie wędrówki po nieprzebytej dżungli zwanej Zielonym Piekłem. Odwaga. pomysłowość i naukowa ciekawość bohaterki zostaną wystawione na najcięższe próby.

„Drugi tom pamiętników Izabeli jest równie bezkompromisowo uczciwy i szczery jak pierwszy. opowiedziany typowym dla Brennan jędrnym. żywym stylem. z bohaterką jednocześnie zachwycającą. zadziwiającą i godną szacunku!”.

„Kirkus”

„Książka przesycona radością i zapałem odkrywcy oraz naukową ciekawością”.

„Publisher’s Weekly”

„Jeśli kiedyś w sekrecie żałowaliście. że smoki nie są prawdziwe. ta książka jest dla was. Szczególnie spodoba się fanom Naomi Novik i Mary Robinette Kowal”.

„ Rt Books”

„Jaśnie pani jest zdecydowaną i bystrą kobietą szukającą smoków – popieram całym sercem!”.

Melanie Rawn. autorka cyklu Wygnańcy

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


:

:

Cena:


Wojownicy nocy

Autor: Graham Masterton

To wstrząsająca wyprawa w krainę nocnych koszmarów. Gil. Susan i Henry dziwnym zbiegiem okolicznosci spotkali się na plaży nad Pacyfikiem. gdzie znaleźli brutalnie okaleczone ciało młodej. pięknej kobiety. W ciągu kilku dni policja otrzymuje doniesienia o innych kobietach zmarłych w tragicznych okolicznościach. Łączy je jedno – rozpruty brzuch. w którym kłębią się węgorze. Wkrótce okazuje się. iż spotkanie trojga obcych sobie osób wcale nie było przypadkiem – są wybrani. tylko oni mogą pokonać zło. które z kozmarnych snów wychodzi na świat.

Graham Masterton urodził się w 1946 roku w Edynburgu. Pracował jako reporter i redaktor w czasopismach „Mayfair” i „Penthouse”. W roku 1976 debiutował horrorem Manitou. który stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu napisał ponad 100 książek. które przełożono na 18 języków i wydano w 27 milionach egzemplarzy. Jego powieści otrzymały wiele międzynarodowych nagród. m.in. Edgar Allan Poe Award. Prix Julia Verlanger i Srebrny Medal West Coast Review. Oprócz horrorów Masterton pisze thrillery. powieści historyczne i romanse. Od lat zajmuje się również seksuologią.

Dom Wydawniczy REBIS opublikował m.in. jego horrory: Dziedzictwo. Kostnica. Bazyliszek. Noc gargulców. Czerwony Hotel oraz Panika.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9pamięć absolutna arnold schwarzenegger, o dwóch takich co ukradli księżyc pdf, andrzej pilipiuk raport z północy, avanti zniżki wrzesień 2019, kolacja z zabójcą, igor bajka, prawo karne warylewski, beisert, janusz leon wiśniewski grand, rybki akwariowe atlas, zabiję cię, informacje w internecie, metody techniki i narzędzia badawcze pdf, kamieniena szaniec, nigdziebadz, farben lehre bez pokory, od deski do deski wydawnictwo, słownictwo hotel angielski, infrastruktura transportu drogowego pdf, przygody odyseusza pdf, zgryzek, tomek sawer…