Wina

Autor: Simon Mayo

Porywająca. pełna zwrotów akcji historia!

Ich przeszłość. twoja przyszłość!

Nie ma kary bez winy. Ale czy na pewno?

Co byś zrobił. gdybyś musiał ponieść KONSEKWENCJE nie swoich błędów?

Ant i jej brat Mattie siedzą w Kolcu. więzieniu dla rodzin. gdzie odbywają wyrok za PRZESTĘPSTWO DZIEDZICZNE – popełnione w przeszłości przez ich rodziców.

Społeczeństwo domaga się. żeby ponieśli karę za coś. co uszło na sucho ich bliskim…

Ant nie może się pogodzić z oskarżeniami kierowanymi w nią i jej młodszego brata. Za wszelką cenę próbuje z nimi walczyć. Gdy sprawy wymykają się spod kontroli. w więzieniu wybucha bunt. Ant wie. że to jedyna szansa na ucieczkę. Czuje. że nadszedł czas. by dowieść całemu światu. że to nie ich WINA.

28.99: https://woblink.com/ebook/fighterzy-marcin-szymaniak-29162u

Cena:


Death at the Inn

Autor: R. Austin Freeman

John Gillum arrives in London from Australia apparently a wealthy man and then proceeds to cheerfully gamble his entire fortune away. During this period he cultivates the friendship of Mortimer. the bank official after meeting him at the scene of a murder near the bank. He mentions in conversation that he felt suicide was a very understandable option to someone who had lost everything. When Gillum’s body is found. the inquest duly returns a verdict of suicide and blackmail is suspected of being a contributory factor. However Gillum’s cousin is so convinced that he would never have killed himself. he engages Thorndyke to try to find the blackmailers and bring all the issues to light. The problem is. no one knows who the blackmailers are or even what the man was being blackmailed for.

Wydawnictwo: KtoCzy

Cena:


ISBN

9788381030434: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/internet-zlych-rzeczy-julia-chmielecka-29183u

Cena:


Transplantologia i pielęgniarstwo transplantacyjne

Autor: Anna Baranowska

Publikacja umożliwi zdobycie wiedzy z zakresu transplantologii oraz przygotowanie pielęgniarki do realizacji zadań związanych z opieką nad dawcą narządów i jego rodziną. nad chorym kwalifikowanym do przeszczepienia narządu. w okresie okołooperacyjnym i w odległym okresie po przeszczepieniu narządu.

Podręcznik jest adresowany do studentów kierunku pielęgniarstwo. położnictwo. ratownictwo medyczne. fizjoterapia oraz do pielęgniarek uzupełniających wiedzę w zakresie kształcenia specjalizacyjnego i kształcenia podyplomowego oraz pielęgniarek koordynatorów transplantacyjnych.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 129piotr deja, english in medicine, just cause 3 poradnik, krzysztof świtała, dziady cz 3 opracowanie, historia majtek, schiller friedrich, teoria handlu międzynarodowego, dobre książki fantasy, czasopisma naukowe online, sekret szczęścia, moulin rouge książka, dyhotomia, król bez skrupułów meghan march…