ISBN

9788301193744: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/antyk-w-malarstwie-bozena-fabiani-30013u

Cena:


You Can’t Be Too Careful

Autor: Herbert George Wells

„You Can’t be Too Careful” is a sketch of one way of life – the life path. cowardly man. in fear. made a lot of dirty tricks. He never forgot that „necessary caution”. and helped unleash the Second world war. He believed everything he was told. he did what he was told. Not it is done by world Affairs. he was only a humble and law-abiding. But he relied all those who would. in the words of wells. „to increase the amount of the world’s evil”. He was one of the men who developed mass support for fascism and reaction. „You Can’t Be Too Careful” is a novel written by H. G. Wells and first published in 1941. It is a satirical novel of one Englishman. a Mr. Edward Albert Tewler. from cradle to grave.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788364447952: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/rozwoj-czasopism-regionalistycznych-w-wielkopolsce-po-1989-roku-ryszard-kowalczyk-30917u

Cena:


Autor

Monika Stromkie-Złomaniec:

:

Cena:


ISBN

9788380834408: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/mara-joanna-baran-30082u

Cena:


Wycena firmy. Storytelling i liczby

Autor: Aswath Damodaran

Od opowieści do liczb. Od liczb do wartości.

Jak to możliwe. że firmę. która jeszcze nigdy nie wygenerowała żadnego zysku. wycenia się na wiele milionów dolarów? Dlaczego niektóre start-upy przyciągają inwestorów jak magnes. podczas gdy innym się to nie udaje?

Profesor finansów i doświadczony inwestor Aswath Damodaran uważa. że wartość spółki zależy w dużej mierze od treści opowiadającej o niej historii. ponieważ ta opowieść stanowi kontekst dla liczb i ma moc przekonywania nawet tych inwestorów. którzy mniej chętnie podejmują ryzyko. Świat biznesowy dzieli się na gawędziarzy. którzy potrafią snuć przekonujące historie. oraz speców od liczb. którzy opracowują modele i obliczenia. Oba te podejścia są jednakowo istotne z punkt

34.9: https://woblink.com/ebook/trzy-oznaki-pracy-ktora-nie-daje-szczescia-patrick-lencioni-30507u

Cena:zdrowe odżywianie pdf, zew lodu, jak twórcy ukazują codzienność, prawie rodzina, turcja wielki step i europa środkowa, po wszystkim, masa o bossach polskiej mafii, autodesk inventor 2019, siedem przykazań, messiah gra, proces pracy, jerzy ładysz, porwanie baltazara gąbki, dawid michalski, tylko miłość się liczy, kodeks prawa kanonicznego 2018 pdf, żerca pdf, komedia fantasy z benem stillerem w roli stróża nocnego, audiobook zwiadowcy…