Kalendarz Księżycowy 2015

Autor: Miłosława Krogulska

Kiedy najlepiej porozmawiać o podwyżce. kiedy pójść do lekarza. a kiedy do kosmetyczki? Każdego dnia Księżyc wskazuje. do jakich spraw warto się zabrać teraz. a co lepiej przełożyć na inny. bardziej odpowiedni czas.  Kalendarz Księżycowy to praktyczny poradnik dla tych. którzy chcą lepiej dopasować się do kosmicznych rytmów przyrody. Opiera się na ruchu Księżyca wokół Ziemi. czyli jego wędrówce przez dwanaście znaków zodiaku. Razem z fazami Księżyca (nowiem. kwadrami i pełnią) wyznacza to rytm. w jakim żyją ludzie. zwierzęta i rośliny.  Kalendarz Księżycowy na 2015 rok szczegółowo opisuje wszystkie dni roku. Znajdziesz tu porady i wskazówki dotyczące uczuć. domu. ogrodu. zdrowia oraz urody.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 9.99


Samo Sedno – Inteligencja emocjonalna. Jak panować nad uczuciami

Autor: Justyna Tomczyk

Czy zastanawiałeś się. dlaczego ludzie z wysokim poziomem wiedzy nie zawsze robią karierę? Czy wiesz. że sukces w życiu osobistym i zawodowym tylko w niewielkim stopniu zależy od posiadanych informacji i wykształcenia? Wiedza naukowa nie czyni cię mądrym i szczęśliwym. Inteligencja emocjonalna – tak.

Inteligencja emocjonalna. czyli zdolność rozpoznawania i rozumienia emocji własnych i innych ludzi. wpływa na nasze myślenie. zachowanie. działanie. liczbę oraz jakość kontaktów międzyludzkich. Dojrzałość emocjonalna ułatwia osiągnięcie wyznaczonych celów. realizację marzeń i odnalezienie zadowolenia z życia.

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się. jako kontrolować dobre i złe emocje. określisz swój potencjał emocjon

:

Cena:


Goebbels. Apostoł diabła

Autor: Peter Longerich

Joseph Goebbels to jedna z najbardziej tajemniczych postaci Trzeciej Rzeszy. Nawet osobowość Heinricha Himmlera nie była nacechowana tak głębokimi sprzecznościami. Diabolicznie inteligentny i cyniczny. obdarzony błyskotliwym talentem politycznym. minister propagandy był jednocześnie sentymentalnym błaznem i narcyzem. zakompleksionym kuternogą. któremu poczucie własnej wartości zapewniało chorobliwe uzależnienie od matki i jedynej prawdziwej miłości jego życia – Adolfa Hitlera. 

Goebbels bez wątpienia był fanatykiem. jego uwielbienie dla Hitlera miało charakter wręcz religijny. W niezbity sposób dowodzą tego pamiętniki. które Goebbels najpierw spisywał. później dyktował. by wreszcie kazać je utrwalić dla potomności na szklanych płytach – tysiące stron zapisanych ręcznie

35.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-jak-zalozyc-i-rozwinac-wlasna-firme-katarzyna-zachariasz-12870u

Cena:


Goebbels. Apostoł diabła

Autor: Peter Longerich

Joseph Goebbels to jedna z najbardziej tajemniczych postaci Trzeciej Rzeszy. Nawet osobowość Heinricha Himmlera nie była nacechowana tak głębokimi sprzecznościami. Diabolicznie inteligentny i cyniczny. obdarzony błyskotliwym talentem politycznym. minister propagandy był jednocześnie sentymentalnym błaznem i narcyzem. zakompleksionym kuternogą. któremu poczucie własnej wartości zapewniało chorobliwe uzależnienie od matki i jedynej prawdziwej miłości jego życia – Adolfa Hitlera. 

Goebbels bez wątpienia był fanatykiem. jego uwielbienie dla Hitlera miało charakter wręcz religijny. W niezbity sposób dowodzą tego pamiętniki. które Goebbels najpierw spisywał. później dyktował. by wreszcie kazać je utrwalić dla potomności na szklanych płytach – tysiące stron zapisanych ręcznie

35.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-jak-zalozyc-i-rozwinac-wlasna-firme-katarzyna-zachariasz-12870u

Cena:


Droga do teraz

Autor: Grzegorz W. Kołodko

Z profesorem Grzegorzem W. Kołodko rozmawia profesor Paweł Kozłowski.

Prawda w oczy! Po bestsellerowej trylogii: „Wędrujący świat”. „Świat na wyciągnięcie myśli” i „Dokąd zmierza świat”. wybitny ekonomista. profesor Grzegorz W. Kołodko. zaskakuje czytelników niezwykłą. szczerą opowieścią o swojej własnej historii – historii ściśle związanej z polską transformacją i towarzyszącymi jej reformami. a także z polityką. Z pasją polemizuje z utartymi poglądami. skrupulatnie analizuje proces przemian i bezlitośnie rozprawia się z popełnionymi w jego trakcie błędami. Mierząc się z pytaniami. jakie stawia nam teraźniejszość. wyjaśnia. jak zła inżynieria ekonomiczna przyczyniła się do obecnego kryzysu i dlaczego w ekonomii przyszłości

Wydawnictwo: Lingo

Cena: 19.9polityka ekonomiczna, ziemia obiecana audiobook, 365 audiobook, morrowind poradnik pdf, zakres ruchu, malowanie do muzyki, siłaczka, disaster artist książka, człowiek w obliczu izolacji więziennej pdf, ćwiczenia język niemiecki, szkola zabójców, genomy brown, iliada homera pdf, adam sitarek, kolejne 365 dni docer, kurt vonegut…