Seksowna szantażystka

Autor: Maureen Child

Rodzina Corettich od pokoleń zajmuje się kradzieżą kosztowności. Gianni jako jedyny zszedł z tej drogi i podjął pracę. Ze starymi nawykami trudno jednak zerwać. Marie. piękna agentka ochrony. szantażem zmusza go do odzyskania naszyjnika skradzionego jej klientce. Jest pewna. że Gianni nie potrafi niczego jej odmówić…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Światło

Autor: Kalina Kowalska

    „Światło” Kaliny Kowalskiej – tomik wierszy. Liryczna wędrówka wiodąca szlakiem powszechnie znanych „memów” kulturowych i popkulturowych. Poetycka odyseja po świecie ludzkiej egzystencji. naznaczonej  wpływem niemal każdej ze sztuk.    W strofach wierszy  wielorakie odniesienia: biblijne i mitologiczne (m. in. wieża Babel. Charon. Eurydyka. Afrodyta. Eneasz ). literackie (m. in. Gałczyński. Miłobędzka. Rilke. Marquez. Kruczkowski. Hugo. Amicis ). malarskie (Chagall. Duda-Gracz. Vermeer). muzyczne i filmowe (Chopin. Van Morrison. Buena Vista Social Club. Eastwood. Allen ) jak również geograficzne czy astronomiczne (np. Orion. Syriusz. Plejady. a na Ziemi: Paryż. Wenecja. Avignon. Tivoli. Hiroszima. Nowy York).    Bogate imaginarium. wyrażone językiem zaczerpniętym z dwóch kanonów współczesnej poetyckie

14.9: https://woblink.com/ebook/polak-w-krainie-dartagnana-leslaw-tur-21034u

Cena:


1

:

:

Cena:odwołanie z urlopu na kilka godzin, turystyka kurek pdf, tomasz wiścicki, fiorella turolli, zbigniew zawadzki, plomienna korona, źródła monastyczne, jedz nigel slater, wydawnictwo katowice, skazaniec audiobook, kryminał erotyk książka, słownik polsko hiszpański pdf, pocketbook jak wgrać książki, zaczarowana zagroda ebook, remigiusz mróz trawers pdf…