ISBN

9788324169238: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/milosna-mowa-kwiatow-andrzej-jankowski-gill-davies-gill-saunders-140300u

Cena: Gill Saunders


Wydawnictwo

PWE: Format

140319

https://woblink.com/product-publication/download/140319/pdf: 1

Cena: Łukasz Węsierski


https://woblink.com/product-publication/download/140568/pdf

1:

:

Cena:


Zdarzyło się w Mediolanie

Autor: Rachael Thomas

Włoski potentat budowlany Antonio Di Marcello podejmuje wyzwanie. by przeżyć dwa tygodnie bez pieniędzy i kart kredytowych. Pod przybranym nazwiskiem rozpoczyna pracę w Mediolanie jako mechanik samochodowy. Odkrywa. że w biurze warsztatu pracuje Sadie Parker. z którą przed czterema laty spędził miłosny weekend. Zapadła mu głęboko w serce. lecz musiał się z nią rozstać. by wypełnić rodzinne zobowiązania. Jeszcze większym szokiem jest dla niego odkrycie. że Sadie ma trzyletniego syna…

 

Druga część miniserii ukaże się w lutym.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788366008144: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/l-f-c-125-lat-david-cottrell-william-hughes-chris-mcloughlin-john-hynes-140813u

Cena: William Hughes


David Copperfield. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

David Copperfield autorstwa słynnego Charlesa Dickensa to wielowątkowa powieść obyczajowa. opowiadająca losy wrażliwego dziecka. a potem dorastającego młodzieńca. Dickens z typową dla siebie przenikliwością obnaża problemy społeczne XIX-wiecznej Anglii. wprowadza do swojej historii niesamowicie barwnych bohaterów. wzrusza i skłania do refleksji. To z pewnością jedno z najważniejszych dzieł tego angielskiego pisarza. w którym zawarł wiele wątków autobiograficznych. co sam niejednokrotnie podkreślał.

 

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych pub

:

Cena:


Maleńka Dorrit. Wydanie dwujęzyczne

Autor: Charles Dickens

Maleńka Dorrit to kolejna powieść obyczajowa Charlesa Dickensa początkowo wydawana w odcinkach. Tym razem angielski autor skupił się na przedstawieniu historii Amy – dziewczynki. której ojciec przebywa w londyńskim więzieniu dla dłużników. Obserwujemy koleje losu rodziny Dorritów. jednocześnie poznając mroczną stronę XIX-wiecznego świata inwestycji i giełdy. który sprowadzał na ludzi nędzę i niedolę. Dickens. choć niekiedy nie stroni od humoru ani wątków romansowych. przemyca w swojej książce poważne problemy społeczne. które nawet dziś wydają się aktualne.

Ebook z gratisami – ebookami w prezencie od wydawnictwa Wymownia.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 39.9


Aplikacje mobilne. oraz interaktywne komponenty www. Adobe Animate

Autor: Krzysztof Wołk

Niniejsza książka jest poświęcona aplikacji Adobe Animate. która umożliwia tworzenie zarówno aplikacji mobilnych na systemy Android oraz iOS. aplikacji na komputery stacjonarne PC. MAC. Linux oraz interaktywnych komponentów na nowoczesne strony WWW napisane w HTML 5. Czytelnik pozna podstawy programowania obiektowego oraz samego projektowania nowoczesnych aplikacji. Wszystko na podstawie przyjaznych przykładów opatrzonych w serie ćwiczeń do wykonania dla czytelnika. Przydatna będzie wiedza związana z graficznymi aplikacjami Adobe. aczkolwiek nie jest to wymóg konieczny. Zachęcam również zapoznać się z HTML 5. o którym piszę w innej książce.

SPIS TREŚCI:

WSTĘP

1. WPROWADZENIE DO ADOBE ANIMATE

2

29.9: https://woblink.com/ebook/kompetencje-bez-tajemnic-rozwijanie-kompetencji-to-nie-czary-daniel-hunziker-140321u

Cena:tarot pdf, emo sapiens, prognozowanie ekonomiczne, akwarium dla początkujących pdf, pascal mercier, e biblioteka za darmo, wal atlantycki, światogor, rozmowa kwalifikacyjna pytania i odpowiedzi po angielsku, saga o walhalli, cyfrowe przetwarzanie sygnałów zieliński pdf, mikrobiologia techniczna, michnikowszczyzna, na poczatku byl chaos, blanka lipińska kolejne 365 dni pdf, urban pauli…