ISBN

9788327638151: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/ukladanka-karin-slaughter-134605u

Cena:


Weselny taniec

Autor: Carol Marinelli

 

Organizatorka wesel Gabi Deramo jest zauroczona Alimem al-Lehan. właścicielem rzymskiego hotelu Grande Lucia. Snuje fantazje na jego temat. choć wie. że on nigdy nie zwróci na nią uwagi. Tymczasem. podczas wesela jego przyrodniego brata. Alim prosi Gabi do tańca. który kończy się w sypialni. Następnego dnia proponuje jej . by została jego kochanką. Rozczarowana Gabi odrzuca tę propozycję. Wkrótce jednak okaże się. że życie napisze własny scenariusz…

Trzecia część miniserii ukaże się w listopadzie.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Dzisiaj śpisz ze mną

Autor: Szczypczyńska Anna

 

‚Na ręce wysypał mi się brokat. Twój brokat. z którego zawsze się śmiałem. (…) Zebrałem wszystkie ziarenka i wrzuciłem z powrotem do książki. Dzięki temu częściowo jesteś ze mną.’

 

Nina zdaje się mieć ułożone życie: kochający mąż. śliczne córki. stabilizacja. W najmniej oczekiwanym momencie ten spokój burzy Jan. młody i przystojny mężczyzna. który sprawia. że znów czuje się piękną i zmysłową kobietą. I choć Nina broni się przed rodzącą się namiętnością. to nie może uwolnić się od marzeń o Janie. To on przypomniał jej jaka była kiedyś. To on uwolnił tęsknotę za tą dziewczyną. którą była zanim weszła w rolę żony i matki. Targana emocjami. poczuciem odpowiedzialności i namiętnością. kobieta dojrzewa do podjęcia tej jedynej. właściwe

29.9: https://woblink.com/ebook/kto-porwal-daisy-mason-hunter-cara-135574u

Cena:


ISBN

9788380322844: Wydawnictwo

Nie znamy Józefa Piłsudskiego. Ten z rocznicowych plakatów (sumiasty wąs. krzaczaste brwi. dziarska postawa) to nie cała prawda. Ziuk już jako trzydziestolatek był wrakiem człowieka. a sumiasty wąs zapuścił nie po to. by się podobać. Chciał ukryć brak zębów. Nie wiemy kim jest. bo zbudowaliśmy jego wizerunek z naszych marzeń. Wizjoner. profeta. wódz. Niezwyciężony. Takiego go sobie wymarzyliśmy. A Piłsudski taki nie był. choć taki – być może – bywał.

Naprawdę był kłębowiskiem nerwów. bywał zawzięty. małostkowy i agresywny i wściekłości. Uparty i nieskory do kompromisu. Mimo. że lubił upominać się o narodową zgodę. robił wszystko. aby do niej nie dopuścić. Bo Polska – jego projekt życia – miała być taka. jaką sobie wymyślił. Żadna inna. A kto się z nim nie zgadzał. to w

31.9: https://woblink.com/ebook/nie-takie-calkiem-dorosle-izabela-szolc-adrianna-michalewska-136477u

Cena: Adrianna Michalewska


Masaż – uzdrawiający dotyk. Techniki na młodość. witalność i zdrowie

Autor: Legun Łucja

Już dzisiaj możesz poznać tajniki masażu terapeutycznego. Wszystko za sprawą

tego unikalnego podręcznika. który jest bogato ilustrowany. napisany przystępnym językiem i doskonały zarówno dla zupełnych laików. jak i profesjonalistów chcących poszerzać swoją wiedzę.

Dzięki niemu zrozumiesz wpływ masażu na skórę. układ krążenia i nerwowy oraz narządy zmysłów. Zdobytą wiedzę będziesz mógł wykorzystać stosując opisany w publikacji masaż poszczególnych części ciała. masaż Shiatsu bądź limfatyczny. Znajdziesz tu cenne wskazówki z zakresu refleksoterapii i odmładzającego masażu twarzy. Autorka zdradza również. jak włączyć do masaży aromaterapię i prezentuje charakterystykę naj­lepszych do tego celu olejkó

37.99: https://woblink.com/ebook/w-tajnej-sluzbie-kacper-sledzinski-134108u

Cena:


ISBN

9788373776722: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/liczby-zdrowia-numerologia-w-procesie-leczenia-kuklinska-wozny-violetta-136260u

Cena:


ISBN

9788301203313: Wydawnictwo

Format

99: https://woblink.com/ebook/mikrobiologia-jadwiga-baj-136117u

Cena:ewa michna, wiek to, bezpieczeństwo społeczności lokalnych pdf, entp zawody, jak poderwac dziewczyne pl, tysiąc obsesji pdf, krucjata memy, tadeusz bartoś mnich, ewa buczkowska, felix net i nika audiobook za darmo, doktor z powieści żeromskiego, bieguni pdf, luca vitiello cora reilly pdf, ryby akwariowe katalog, bez skrupułów pdf, zasady ray dalio, kombinat zbrodni pdf, ksiazki online, zachowania nieetyczne, książka z okienkami pytania i odpowiedzi, gta 5 solucja, seszele przewodnik, egzamin gimnazjalny historia online…