Masz 30 nieprzeczytanych wiadomości

Autor: Posłuszny Leszek

Mistrz absurdu. obdarzony niezwykłym poczuciem humoru w 30 opowiadaniach kreuje obraz współczesnego świata pełnego sprzeczności i niedoskonałości.

Dowcip. plastyczność języka. cięte komentarze. nieoczekiwane pointy zaskakują i intrygują. Zabawne. często frywolne opowieści obnażające słabości ludzkiej natury. ironicznie dokumentujące rzeczywistość to doskonała lektura dla każdego.

Czytelnika czeka nie tylko dobra zabawa. ale też autentyczne wzruszenie i możliwość spojrzenia na siebie i otaczający świat z większym dystansem.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 22.9


Tajemnica światła – istnienie Boga

Autor: Radosław Gawlik

Efekt kilkuletnich poszukiwań i łączenia elementów wielkiej układanki. Nie ostatnia publikacja w tym zakresie.

Książka nie jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Ukazuje fakty. wzory i prawa. rządzące naszym światem – prawa o których się nie mówi i nie uczy. Droga wskazana w publikacji nie jest drogą zamkniętą.

Częścią wielkiej tajemnicy jesteś ty sam.

Spis treści

PROLOG

ROZDZIAŁ 1: PRZEBUDZENIE

ROZDZIAŁ 2: CIĄG FIBONACCIEGO

ROZDZIAŁ 3: KWESTIA 440 H z .

ROZDZIAŁ 4: LICZBA 2160

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10cejrowski książka, o rozkoszy, historia korei książka, powtórka przed egzaminem gimnazjalnym geografia, mały princ, ekokrytyka, jutro przypłynie królowa, wszystko o facetach, ibuk pł, książki do pobrania za darmo, kobiecość to syf i kropka, manwhore 3 pdf, księgarnia harmonia, genetyka zwierząt, mikołaj rej fraszki, trawers mróz pdf, klasyfikacja budżetowa 2020 pdf, języczni, bernard wiśniewski, zarządzanie finansami przedsiębiorstw pdf, mikrobiologia techniczna, amoris laetitia pdf, faust audiobook pl…