Terapia czaszkowo-krzyżowa

Autor: Bożena Przyjemska

Praktycznym. delikatnym i całkowicie nieinwazyjnym sposobem na zmianę spojrzenia na nasze dolegliwości i poprawę zdrowia jest terapia czaszkowo- -krzyżowa. 

Ten nowatorski sposób uzdrawiana odkryty przez amerykańskich osteopatów zakłada. że pod wpływem urazów. stresów i traumatycznych przeżyć w organizmie powstają zakłócenia pracy układu kranialnego. a co za tym idzie blokady powodujące napięcia mięśni prowadzące do konkretnych dolegliwości.

W publikacji znajdziesz dokładny opis przeprowadzenia zabiegów. a szczegółowe wyjaśnienie kolejnych jego etapów pozwoli na poznanie mechanizmów samoleczenia. 

Mogą z niej korzystać początkujący. a dla zawansowanych jest wspaniałym źródłem informacji. Metoda jest bezpieczna dla wszystkich: od noworodków po osoby w podeszłym wieku.

:

Cena:


Kuchnia Raw Food. Smaczne dania bez gotowania

Autor: Maher Tanya

Dzięki zastosowaniu przepisów z tej publikacji zapewnisz sobie energię. lepsze trawienie i zdrowie. a Twój jadłospis będzie zastępował leki. Nauczysz się przyswajać probiotyki ze sfermentowanych pokarmów i zrozumiesz znaczenie tłuszczów. żelaza. wapnia i innych związków kluczowych dla zdrowia. Świadomie zaopatrzysz swoją spiżarnię i będziesz jeść zgodnie z porami roku. Autorka obala również wiele mitów dotyczących białka. Bogato ilustrowana książka zawiera przepisy na smaczne i łatwe dania. Znajdziesz tu wskazówki. jak przyrządzić prozdrowotne śniadania. przystawki. zupy. dania główne. sałatki. desery. napoje. dania na imprezy oraz dla dzieci. A wszystkie one zostały opracowane w zgodzie z zasadami kuchni typu Raw Food. Surowo. czyli smacznie i zdrowo.

Wydawnictw: https://woblink.com/ebook/blisko-mnie-amanda-reynolds-136848u

Cena:


Synteza nadprzestrzeni II

Autor: Krzysztof Bonk

W drugiej części Syntezy nadprzestrzeni melduje się pewien kosmiczny szeryf. syntetyczna lady. ludzki dyktator oraz cyber-Bóg. Co z ich dalekosiężnej działalności wyniknie dla Ziemi. planety Alyssia oraz czy Siewcy Śmierci i Zniszczenia pozostaną bierni? Ponadto komuś udaje się rekonstrukcja – ponownie powitamy na scenie półmechanicznego. zacnego żółwia Robina. Nie inaczej tylko w towarzystwie zabójczych oraz kuszących Alfy i Omegi.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 7demon w watykanie pdf, serce diabła meghan march pdf, gracki, najlepsze kasztany, revved pdf, przyrodnik krzyżówka, test matematyka klasa 3, wydawnictwo edipresse książki, hugo bader skucha, remigiusza mroza, biblioteka medyczna online, śpiewnik religijny pdf, kindle 8 instrukcja obsługi po polsku pdf, enneagram a typy osobowości chomikuj, usmiech losu tom 1 kamienica pod szczesliwa gwiazda…