Komunikacja międzykulturowa w biznesie

Autor: Grażyna Rosa

Umiędzynarodowienie działalności polskich firm powoduje konieczność poznawania odmiennych kultur i zwyczajów panujących w biznesie. Zróżnicowanie kulturowe jest przyczyną trudności w komunikacji. Współpraca z osobami zachowującymi się w inny sposób. problemy z komunikacją werbalną i niewerbalną mogą powodować dyskomfort. poczucie wyobcowania. a nawet niepowodzenie przedsięwzięcia biznesowego. Zrozumienie innej kultury jest zadaniem bardzo trudnym. Należy wyzbyć się własnych przyzwyczajeń. nawyków i paradygmatów. aby z pełną otwartością przyjąć inne. nieznane wcześniej zachowanie drugiej osoby. Jednym z elementów. które mogą pomóc menedżerom w pokonaniu bariery kulturowej. jest zebrana przez Autorów wiedza o zachowaniach innych narodowości.

W:

Cena:


ISBN

9788395125935: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/wiersze-pod-choinke-elzbieta-walczak-139382u

Cena:


ISBN

9788365979278: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/miasto-utracone-agnieszka-knyt-anna-richter-wieck-michael-139627u

Cena:


Ale musicale!

Autor: Daniel Wyszogrodzki

Daniel Wyszogrodzki. wybitny znawca musicalu. napisał książkę. jakiej jeszcze w Polsce nie było – książkę potrzebną i myślę. że przez wielu długo wyczekiwaną. Fani i miłośnicy teatru muzycznego będą zachwyceni!

Łukasz Zagrobelny

Śledząc historię musicalu. autor nie traci z oczu związków Broadwayu z jazzem. co nas niezwykle cieszy. bo większość standardów Wielkiego amerykańskiego śpiewnika pochodzi z musicali. 

Dorota Miśkiewicz i Marek Napiórkowski

Daniel napisał rzecz niezwykłą – wszystko. co chcielibyśmy wiedzieć o musicalu. ale baliśmy się zapytać.

Grzegorz Turnau

Broadway. West End i reszta świata – sto lat musicalu!

Napisane z polotem teksty o spektaklach i ich twórcach. Omówienia tak ważnych musicali jak West Side Story

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22


ISBN

9788394299620: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/wyjrzec-przez-okno-anna-kulka-dolecka-139861u

Cena:13 grzechów fili, daniel silva czarna wdowa, agnieszka krawczyk przyjaciele i rywale, gabor mate, przemysław szustakiewicz, czytelnia online, psychologia relacji pdf, śmierć na nanga parbat, dragon age inkwizycja misje, bezsenność depresja, ebook english, darmowe pdf, czerwień rubinu 3, odległe brzegi, malowany człowiek księga 2 pdf, orhan pamuk nazywam się czerwień, sztuka perswazji, internowanie wałęsy, oczyszczalnie hydrofitowe, ibuk umcs, podstawy biotechnologii, problematyka hobbita, malarz dusz…