ISBN

9788395137396: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/wolf-magda-mila-139023u

Cena:


ISBN

9788373779822: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/technika-metamorficzna-wiecej-niz-refleksologia-aline-gruber-keppler-139901u

Cena:


Ekologia

Autor: Edward Kowal

Podręcznik obejmuje wiedzę dotyczącą nie tylko podstawowych pojęć związanych z ekologią i ochroną środowiska. lecz także aktualnie stosowanych uregulowań prawnych w zakresie celów. zadań i instrumentów polityki ekologicznej na poziomach międzynarodowym. unijnym i krajowym. Autorzy bardzo szczegółowo omówili m.in. ochronę atmosfery. przyrody o krajobrazu. zanieczyszczenia naturalne i antropogeniczne. gospodarkę wodną. a ponadto wskazali na konieczność realizacji działań ekologicznych oraz wdrażania zasad zrównoważonego i trwałego rozwoju. zwłaszcza w obliczu gwałtownego postępu technologicznego.

Książka jest dobrym źródłem wiedzy dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z funkcjonowaniem środowiska i jego ochroną. Dzięki przyswojeniu i

79: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-typu-1-przemyslawa-jarosz-chobot-karolina-klewaniec-wypychacz-140312u

Cena: Karolina Klewaniec-Wypychaczjakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej, radosław olszewski, podstawy genetyki sprawdzian, księżycowe miasto sarah j maas, fraszki erotyczne, gwiazda tomasz, piętno pdf, vi keeland walka, rozpad zsrr przyczyny, predykator, judenjagd, złodziej snów, czyli magnetyzm serca, manga podręcznik rysowania, wykłady z fizjologii człowieka tafil-klawe pdf, podstawy biologii, audiobooki erotyczne, chyłka kontratyp…