Marysieńka Sobieska

Autor: Tadeusz Boy-Żeleński

Sobieski i Marysieńka to z pewnością jedno z najosobliwszych w świecie zdarzeń miłosnych. ucieleśniona bajka. Jedna miłość wypełniająca całe życie człowieka. rzucająca to życie bez wahania pod nogi kobiety. prowadząca go poprzez małostki do wielkości. zwycięsko opierająca się przeszkodom. rozłące. znosząca grzech i naganę opinii. czasem kaprysy i niewdzięczność. wzbijająca bohatera wyżej niego samego i wiodąca tę niedobraną na pozór. a w istocie świetnie dobraną parę aż na tron – czyż to nie jest historia z bajki?W każdej sprawie istnieje historia i legenda. Legenda opowiada nam o Sobieskim. który ujrzał. pokochał i poprzysiągł sobie. że nigdy inna kobieta nie będzie jego żoną. Kim naprawdę była kobieta. która tak bez reszty podbiła króla Jana Sobieskiego. pogromcę

37: https://woblink.com/ebook/17-rownan-ktore-zmienily-swiat-ian-stewart-8292u

Cena:


Słynne agentki. Kobiety w służbie wywiadów

Autor: Przemysław Słowiński

Barwny korowód kobiet. które zasłynęły dzięki swojej działalności wywiadowczej. Są wśród nich agentki. które zajmowały się szpiegostwem z pobudek patriotycznych. jak Elżbieta Zawacka lub Noor Inayat Khan. ale i takie. które stały się narzędziem uprawiających politykę mężczyzn. Jedne szukały przygody. jak Elsbeth Schragmüller czy Coco Chanel. inne łatwej drogi do fortuny. jak Karolina Rzewuska (Sobańska). jeszcze inne zemsty. jak Violette Szabo czy Izabella Horodecka. Sprawdzoną metodą zdobywania tajnych informacji był seks. o czym doskonale wiedzieli agenci wszystkich wywiadów świata. Jednak sylwetki kobiet-szpiegów są dużo bardziej złożone i intrygujące. Historia wywiadu i kontrwywiadu pełna jest pań podejmujących niebezpieczne zadania i ryzykujących ży

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


https://woblink.com/product-publication/download/8884/epub

1: Autor

:

Cena:


Krople mądrości dla zabieganych

Autor: L. M. Book

„Krople mądrości‟ to kolekcja inspirujących myśli i sentencji. które mogą pomóc Ci spojrzeć na świat. życie i wyzwania codzienności w nowy. świeży sposób. Mogą zmotywować Cię do działania. mogą sprawić. że na nowo przemyślisz priorytety. mogą zmienić Twoje myślenie.   Autorami prezentowanych w książce sentencji są myśliciele. reformatorzy. wynalazcy oraz wybitni przywódcy. którzy inspirowali innych i wywarli wpływ na losy świata.  „Krople mądrości‟ to książka. którą należy czytać powoli. Każda kropla jest porcją kilku inspirujących myśli. będących zaproszeniem do refleksji nad różnymi aspektami życia.

Wydawnictwo: Logos Media

Cena: 0


Samo Sedno – Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka?

Autor: Natalia Minge

Czy wiesz. że nowo narodzone dziecko ma większą potencjalną inteligencję niż Leonardo da Vinci kiedykolwiek wykorzystał. a nawet trzylatek może już czytać. liczyć lub mówić w dwóch językach? Do szóstego roku życia mózg kształtuje się aż w 80% – właśnie wtedy następuje rozwój możliwości intelektualnych. jakimi człowiek będzie dysponował przez resztę życia. W procesie wspierania rozwoju małego człowieka rodzice mogą odegrać naprawdę ogromną rolę. dlatego jeśli chcesz zapewnić dziecku najlepszy start. koniecznie sięgnij po ten poradnik.

Z książki dowiesz się m.in.. jak kreatywnie wspomagać rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy życia. jak w pełni wykorzystać jego

19.9: https://woblink.com/ebook/zaswiaty-za-kulisami-piotr-arkadiusz-kociszewski-8925u

Cena:


Morella

Autor: Edgar Allan Poe

Anonimowy narrator poślubia Morelle. kobietę. która zagłębia się w ‚zakazane strony’ mistycyzmu. W rezultacie owych eksperymentów jej dusza nie może umrzeć. choć jej fizyczna forma ciągle się pogarsza. Umiera przy porodzie. lecz jej dusza przenosi się do ciała dziecka… (Wikipedia)

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 2.9


Szansa na życie

Autor: Diane Chamberlain

Ile jest w stanie zrobić matka. by ochronić własne dziecko?

Jedynym marzeniem ośmioletniej Sophie Donohue jest być jak inne dziewczynki. Jej matka Janine z ociąganiem zgadza się. by córka razem z zastępem zuchów pojechała na dwudniowy biwak. Dziewczynka z wyjazdu nie wraca.

Wbrew swym pragnieniom Sophie nie jest jednak zwykłą ośmiolatką. Cierpi na rzadką chorobę. a Janine. podejmując ostatnią próbę uratowania jej życia. wpisała córkę na eksperymentalną terapię. pomimo ostrych sprzeciwów swoich rodziców i byłego męża. Bez leku Sophie długo nie przetrwa; matczyna intuicja podpowiada Janine. że jej córka żyje. ale czasu jest niewiele.

Głęboko w lasach Wirginii toczy się inny dramat. Sophie znajduje schronienie w chacie Zoe. która walczy o uratowanie własnej córki.

12: https://woblink.com/ebook/hashtag-norbert-gora-8914u

Cena:


Zjedz konkurencję. Jak maksymalizować zyski i pisać skuteczne teksty sprzedażowe

Autor: Paweł Kowalski

Jesteś profesjonalistą sprzedającym na Allegro? Oferujesz swój produkt lub usługę za pośrednictwem strony internetowej? Wysyłasz oferty sprzedażowe do swoich klientów? Chcesz poprawić jakość Twoich listów sprzedażowych? Zależy Ci na tym. aby Twoje teksty naprawdę sprzedawały? Jeśli tak to trafiłeś pod dobry adres.Zajmuję się copywritingiem (pisaniem tekstów sprzedażowych) od ładnych paru lat.  Przyglądając się rynkowi. postanowiłem stworzyć produkt. który będzie w zasięgu ręki niemal każdego. Postanowiłem zrobić coś. co da wiedzę i kompetencję ludziom takim. jak TY. Skoro jesteś tutaj i czytasz ten list sprzedażowy. to znaczy. że choć trochę Cię zainteresowałem. Dlatego pozwól. że powiem Ci dokładnie cz

1:

Cena:harper lee – zabić drozda, mikrobiologia podręcznik, wałęsa człowiek z teczki pdf, nie szukaj mnie, podstawy francuskiego pdf, pięciopsiaczki wanda chotomska, buszujący w barszczu, jak być dobrym dla siebie, grim soul poradnik, twierdz krzyżowiec, dubaj prawdziwe oblicze, english for physiotherapy pdf, wojna o pieniądz audiobook, rozwiązanie umowy z biurem rachunkowym…