Angielski – 10 ebooków ‚Intensive English Course’

Autor: Katarzyna Frątczak

Kurs Intensive English Course to obszerny kurs języka angielskiego. który znacznie poszerzy Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności władania językiem obcym na poziomie średniozaawansowanym. Obmyślana ze szczególną uwagą formuła kursu pozwala na dostęp do niego na wszystkich urządzeniach (telefon. tablet. laptop. czytnik ebooków). jak również pobranie go na swój komputer i wydrukowanie (plik pdf).

Kurs możesz kupić jeszcze taniej bezpośrednio na stronie wydawnictwa: kursyonline.wymownia(pl)

JAKIE TEMATY OBEJMUJE INTENSIVE ENGLISH COURSE?

Intensive English Course porusza przede wszystkim zagadnienia związane z życiem codziennym podczas pobytu za granicą. Jako kursant zostaniesz gruntownie przygotowany do wyjazdu

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–133923u

Cena:


Żelazny kruk 1. Wyprawa

Autor: Rafał Dębski

Pewnej nocy nad wioską. w której mieszka Evah rozlega się potężny głos. przemawiający w nieznanym języku. Słychać szum i hałas. zrywa się mocny wiatr. Mieszkańcy od razu odgadują.

że to musi być Żelazny Kruk. Ojciec Evaha ukrywa chłopca w skrytce pod podłogą. w której zazwyczaj trzyma skóry upolowanych zwierząt. chowając je przed wzrokiem chciwych poborców. Po chwili umieszcza tam też młodszą córeczkę. jeszcze niemowlę.

Evah słyszy hałasy. krzyki. tupot podkutych butów. dziwne warczenie. Modli się. żeby mała nie zaczęła płakać. Kiedy wszystko cichnie. wychodzi z kryjówki.

Przed domem leży ciało jego ojca. który próbował bronić rodziny. Domy płoną. widać więcej trupów. Nigdzie jednak nie znajduje matki. Nie ma też większości mieszkańców wioski. w tym Veri

26.9: https://woblink.com/ebook/assassin-s-creed-last-descendants-ostatni-potomkowie-przeznaczenie-bogow-matthew-j-kirby-134474u

Cena:


Czerwony alarm

Autor: James Patterson

RED to wyjątkowy oddział policji stworzony przez burmistrza Nowego Jorku.

Wybrani detektywi prowadzą śledztwa. w które są zamieszani ludzie z pierwszych stron gazet – politycy. aktorzy. biznesmeni i gwiazdy sportu. Elita chroni elitę.

Miastem. które podobno nigdy nie zasypia. wstrząsają kolejne okrutne zbrodnie.

Del Fairfax zginął w wybuchu podczas przyjęcia charytatywnego. Arnold Zimmer. jego wspólnik. został zamordowany w kampusie Reckefeller University. W obu przypadkach ładunki wybuchowe umieszczono z dużą precyzją. tak by nie było innych ofiar. Fairfax i Zimmer uchodzili za obywateli bez skazy. nie mieli wrogów. a ich fundacja cieszyła się dobrą sławą.

Kolejnego wspólnika. Nathana Hirscha. znaleziono przykutego do bomby na Foley Square. To może być przełom w śledztwie. o ile

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-dlugoterminowe-decyzje-finansowe-dominika-kordela-maciej-pawlowski-134572u

Cena: Maciej Pawłowski


Zespół 8 – „Fundusze. rezerwy i wynik finansowy” po zmianach

Autor: Izabela Motowilczuk

Od 1 stycznia 2018 r. obowiązuje nowe rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa. budżetów jednostek samorządu terytorialnego. jednostek budżetowych. samorządowych zakładów budżetowych. państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. z 2017 r. poz. 1911). To ważny akt prawny dla księgowych. Dlatego w 2018 r. publikujemy serię Poradników. w których są zostaną aktualne zasady prowadzenia ewidencji księgowej w jednostkach budżetowych i samorządowych zakładach budżetowych. Eksperci podadzą zastosowanie w praktyce zmienionych przepisów tego rozporządzenia oraz zmian

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3taktyk film, tomasz kwaśniewski wiek, studnie przodków, niezalezna gazeta polska pl, mitologia grecka jan parandowski pdf, silent hunter 4 wolves of the pacific, święci na każdy dzień pdf, frank bettger jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie pdf, gdzie diabeł mówi dobranoc, waldemar kostewicz, mark greaney, tkanki zwierzęce powtórzenie, filmy luca bessona, biblioteka pwn, moralia…