Tajemnica bransoletki Część 3

Autor: Margo Seila

„Tajemnica bransoletki. Część 3” – to gwarancja książki. przy której nie będziesz się nudzić. Jak wróciła Patrycja? Dlaczego jej powrót nie kończy problemów nastolatki? Czego tak naprawdę boi się dziewczyna?

Odkryj to. czytając najnowszą fantastyczną powieść polskiej pisarki Margo Seili „Powrót Patrycji”. To kolejna część cyklu „Tajemnica bransoletki”. Jest to książka dla osób. które lubią nieprzewidujące i zaskakujące zwroty akcji. Książka „Tajemnica bransoletki” trzyma w napięciu i z pewnością zapewni Wam dozę tajemniczości. magii i wiele niespodzianek.

Wydawnictwo: rozpisani.pl

Cena: 19.9


Magiczny wieczór

Autor: Agnieszka Krawczyk

Sylwester w Zmysłowie to ostatni rozdział. wieńczący czterotomową sagę Czary Codzienności. 

Dostępny dotąd tylko w wersji limitowanej. od dzisiaj do pobrania na woblink.pl

Możecie jeszcze raz spotkać się z ukochanymi bohaterami. Spędźcie z nimi ten magiczny czas.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 0


https://woblink.com/product-publication/download/139202/epub

1:

:

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788365648631: Wydawnictwo

Format

46: https://woblink.com/ebook/dozwolony-uzytek-przedmiotow-praw-pokrewnych-slawomir-tomczyk-140282u

Cena:


Technika metamorficzna – więcej niż refleksologia

Autor: Aline Gruber-Keppler

Poznaj technikę metamorficzną

 

Autorka opisuje sposób działania metody metamorficznej. Łączy ją z systemem czakr. który pomaga ujawnić i przekształcić wzorce życiowe. Jest ona subtelną formą pracy z ciałem. która wyłoniła się z refleksologii. Delikatny masaż wyznaczonych obszarów na stopach. dłoniach i głowie przynosi niesamowite efekty i znacznie poprawia kondycję na poziomie fizycznym. mentalnym i emocjonalnym.

 

Mogą z niej korzystać:

 

– zdrowe dzieci. ponieważ metoda ta wspomaga ich rozwój. poprawia pamięć. usprawnia naukę i przyswajanie wiedzy.

– chore dzieci. szczególnie z autyzmem lub zespołem Downa. gdyż w wielu przypadkach udawało się częściowo zredukować objawy choroby

29.2: https://woblink.com/ebook/dmso-na-powszechne-dolegliwosci-latwy-program-bezpiecznego-i-skutecznego-zastosowania-laye-evelyne-139889u

Cena:homo sapiens ewolucja, rynek pracy pdf, wszyscy ludzie kremla, juventus kolorowanka, wkurzysz, instrukcja obslugi penisa, bajki wioletta, ekonometria zadania z rozwiązaniami pdf, katarzyna ze sieny dialog, definicja mitu, o pochodzeniu gatunków, zwalczanie korupcji, logika matematyczna zadania, wojciech bożejko, do wszystkich chłopców których kochałam 2 książka, największy sekret david icke pdf, kontrola administracji publicznej jacek jagielski pdf, cykl życia człowieka, mikołajek i inne chłopaki plan wydarzeń, wojciech tomasik, położna 3550 cudów narodzin pdf, monika bąk sosnowska…