Głowa meduzy. Elementals. Tom 3

Autor: Michelle Madow

Trzeci tom boskiej serii o drużynie Elementals

Tyfon. najgroźniejszy z Tytanów uwolnił swoją duszę z Kerberosu. Zmierza teraz w kierunku ukrytego ciała. aby połączyć się i pomścić Drugą Rebelię. Nicole. Blake. Danielle. Kate i Chris muszą pokonać go w chwili. kiedy będzie znowu w swoim ciele.

Misja się powiedzie. jeśli zdobędą Złoty Miecz Ateny. dzięki któremu będą mogli pokonać Meduzę. Tylko jej głowa jest w stanie dać im przewagę w walce z Tyfonem. Nieoczekiwanie pomoc oferuje im Ethan. syn Zeusa. który w walce z Hydrą stracił siostrę.

Czy boski potomek wybaczył drużynie Elementals i pomoże im ocalić świat?

__

O autorce

Michelle Madow mieszka na Florydzie. a do jej ulubionych aktywności należą podróże. czytanie. spęd

1:

Cena:


Dziewczynka z zapałkami. Wydanie dwujęzyczne na Boże Narodzenie

Autor: Hans Christian Andersen

„Dziewczynka z zapałkami” to jedna z najbardziej znanych baśni Hansa Christiana Andersena. Ta napisana prozą opowieść powstała w 1845 roku. wtedy też została opublikowana po raz pierwszy. Fabuła jest silnym nawiązaniem do życia autora. który wywodził się z ubogiej rodziny. Istnieje przekonanie. że baśń ta zawiera głęboki sens oraz ponadczasową wymowę. która po dziś dzień jest aktualnym przesłaniem. Idea miłosierdzia i troski o innych jest nam szczególnie bliska właśnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie warto również znaleźć chwilę na przybliżenie jej najmłodszym poprzez klasykę literatury światowej.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki

69.99: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-koszykowki-bill-simmons-139832u

Cena:


Seks pod gwiazdami

Autor: Elizabeth Bevarly

Zwykłe życie Hanny zmienia wiadomość. że ekscentryczny dziadek miliarder. którego nigdy nie poznała. zapisał jej majątek. Pod warunkiem. że podtrzyma ciągłość rodu. Hanna. która jest samotna. wypija drinka i proponuje układ Yeagerowi. facetowi uzależnionemu od adrenaliny. Yeager przystaje na jej propozycję. ale pod warunkiem. że dziecko zostanie poczęte podczas ekstremalnej przygody…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Ucieczka panny młodej

Autor: Kate Walker

W dniu ślubu Martha Jones odkrywa. że narzeczony ją zdradza i żeni się z nią tylko dla pieniędzy. Oszołomiona ucieka z domu i długo błąka się w deszczu po okolicy. Gdy dostrzega nadjeżdżającego motocyklistę. zatrzymuje go i prosi o pomoc. To na pozór błahe wydarzenie wiele zmieni w ich życiu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788381374262: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/zarzad-sukcesyjny-po-smierci-przedsiebiorcy-nowe-rozwiazania-prawne-aneta-szwech-141154u

Cena:


Cztery obsesje wyjątkowego szefa

Autor: Patrick Lencioni

Patrick Lencioni przedstawia jeszcze jedną opowieść o przywództwie. której każdy element jest równie porywający i pouczający. jak wszystkie poprzednie.

Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym. a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego. będącym podstawą trwałego sukcesu.

Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej. w której Rich O’Connor. fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej. Telegraph Partners. napotyka wyzwanie tak wielkie. że może ono zachwiać jego firmą. karierą i wszystkim. co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

Wszystko. co robił Rich O’Connor. wiązało się w jakiś sposób przynajmniej z jedną z dyscy

34.9: https://woblink.com/ebook/zajadanie-emocji-maggan-hagglund-139439u

Cena:ebook szatan z siódmej klasy za darmo, anthony de mello wezwanie do miłości pdf, czujesz tak jak myślisz pdf, 13 księga pana tadeusza pdf, czarny skorpion, niespokojni zmarli pdf, fizjologia człowieka górski pdf, anatomia dla artystów sarah simblet, księga tysiąca i jednej nocy pdf, łacina medyczna słownik, szturm na smoczych kultystów, filozofia historii, bolesław śmiały szczodry, parapodatki…