Wenus – planeta partnerstwa. Rola bogini miłości w horoskopie

Autor: Elżbieta Kłobus

Pierwsza książka odsłaniająca Wenus w horoskopie i astrologii!

Autorka pozbawia rzymską boginię miłości jej stereotypowych cech oraz ujawnia prawdziwe znaczenie planety nazwanej jej imieniem. Udowadnia. że Wenus to nie łagodna. zajęta romansami kobieta. ale istota żądna władzy i potrafiąca po nią skutecznie sięgnąć. W związku z tym warto jest dowiedzieć się. jak wpływa ona na horoskop każdego z nas.

Publikacja opisuje najważniejsze aspekty Wenus i jej oddziaływanie na horoskop. W sposób w pełni obiektywny analizuje zarówno pozytywne. jak i negatywne aspekty tej planety. Znajdziesz tu tranzyty i progresje Wenus oraz jej opis w poszczególnych domach horoskopu. Dowiesz się. jak ją interpretować w horoskopach mu

19.1: https://woblink.com/ebook/jak-schudnac-25-kg-lekko-latwo-i-przyjemnie-sladowska-aneta-136196u

Cena:


ISBN

9788366134782: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-radosci-goliarda-sapienza-137645u

Cena: 7.99


Inteligencja serca. Jak otworzyć serce i doświadczyć miłości

Autor: Dagmara Gmitrzak

Pierwsza w Polsce książka o inteligencji serca przeniesie Cię w świat najnowszych naukowych odkryć. Autorka – trenerka rozwoju osobistego. socjolog. terapeutka Reiki i dziennikarka – udowadnia. że pole elektromagnetyczne serca oraz jego rytm. wpływają na zdrowie fizyczne i samopoczucie psychiczne. Zgłębia sekrety relacji uczuciowych. wyjaśnia jakie są etapy każdego związku oraz przyczyny lęku przed miłością. Prezentuje szereg porad. które pomogą uzdrowić złamane serce po rozstaniu i otworzyć się na nową relacją. Zawarte w książce ćwiczenia nauczą Cię jak rozwijać tę inteligencję i doświadczać w życiu miłości. Kieruj się inteligencją serca!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 24.2


Księga zwierząt niemalże niemożliwych

Autor: Henderson Caspar

To nie bajka! One istnieją!

Aksolotl. niesporczak. ksenofiofor. motyl morski. rekin chochlik – na naszej planecie żyją tysiące zwierząt. które daleko wykraczają poza ludzką wyobraźnię: prawdziwych stworzeń. które są często bardziej zadziwiające. niż wszystko. o czym fantazjowali autorzy średniowiecznych bestiariuszy.

Dzisiaj mało kto boi się potworów morskich i szyszymor. Ale też mało kto poznał tajemnice niesławnych pszczoło-jamników. kałamarnic olbrzymich czy krabów yeti. Nie mniej fascynujące są niesporczaki. które potrafią przeżyć w przestrzeni kosmicznej.

Caspar Henderson – penetrując i głębie oceanów. i najbardziej jałowe zakątki ziemi – w sposób dowcipny i pasjonujący przedstawia współczesną menażerię: opisuje piękno i

34.9: https://woblink.com/ebook/czas-nieprzewidziany-michal-glowinski-grzegorz-wolowiec-138612u

Cena: Grzegorz Wołowiec


https://woblink.com/product-publication/download/136245/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381194631: Wydawnictwo

Format

6.9: https://woblink.com/ebook/modernizm-polski-kazimierz-wyka-137881u

Cena:polityka becka, adam żarski, anna marek, pan wołodyjowski ogniem i mieczem, czerwony wariant, etyka w opracowaniach naukowych, rosja putina, jacek wódz, wysoko wrażliwi książka, pedagogika ogólna pdf, mysl polska pl, józef opara, bajki strazackie, daniel pink drive, collegium columbinum, hanna kubiak, nienormalny stan rzeczy, ekspozycja zawodowa…