Jestem żoną terrorysty

Autor: Laila Shukri

Wstrząsająca historia Polki. która została żoną terrorysty.

Opowieść o kobiecie. która została rozkochana i uwiedziona. aby urodzić terrorystę-samobójcę. Przemilczana prawda o rodzinach zaangażowanych w terroryzm.
Laila Shukri wysłuchała historii jednej z Polek. aby opowiedzieć ją światu.

Po rozstaniu z partnerem Klaudia zostaje niespodziewanie wyrzucona z pracy. Podróż do Maroka ma pomóc jej odzyskać utraconą równowagę duchową. Poznany w egzotycznym kraju Raszid szybko zdobywa jej serce. Kiedy mężczyzna proponuje jej przyjazd do niego do Londynu. Klaudia ma nadzieję na znalezienie u jego boku szczęścia. Nie zdaje sobie sprawy. że znajdzie się w mackach niebezpiecznej siatki terrorystycznej. której głównym celem jest szkolenie dzieci na terrorystów-samobójców.
Jak w XXI wieku wygląda terroryzm? Jak terroryści wykorzystują dzieci? Brutalna rzeczywistość tysięcy kobiet wykorzystywanych przez terrorystów. o której świat woli głośno nie mówić.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu. Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego. czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu. udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazała się ‚Perska miłość’. jej debiut powieściowy. który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: ‚Byłam służącą w arabskich pałacach’. ‚Perska zazdrość’. ‚Jestem żoną szejka’. ‚Perska namiętność’. ‚Byłam kochanką arabskich szejków’ i ‚Perska nienawiść’. trafiły na listy bestsellerów.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


ISBN

9788381472234: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/-to-o-nas-piotr-c-138793u

Cena:ciemna rzeka, gabriel jennifer armentrout, jestes moim teraz, minecraft. podręcznik kreatywnego budowania, krótki życiorys, musso uratuj mnie, zbigniew benedyktowicz, zarys teorii literatury pdf, rachunek prawdopodobieństwa pdf, miasto nozy, sylwia urbańska, alex kava ściśle tajne, dochod podstawowy, red monika…