ISBN

9788373778115: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/uzdrawianie-komorkowe-odkryj-prawdziwa-nature-choroby-i-odzyskaj-zdrowie-wren-barbara-136173u

Cena:


Doskonała sylwetka z EFT

Autor: Katarzyna Trzaska

Otyłość i nadwaga już Ci nie grożą – EFT – metoda opukiwania punktów meridianowych pomoże osiągnąć idealną wagę i doskonałą sylwetkę. 

Co otrzymasz. dzięki tej książce?

– Podstawowe zasady stosowania EFT.

– Mechanizmy. które uwolnią Cię od stresu i negatywnych emocji. będące podstawą Twoich problemów z wagą.

– Umiejętność kontrolowania sytuacji. w których sięgasz po szkodliwe potrawy.

– Sposoby motywacyjne. które doprowadzą Cię do idealnej sylwetki.

– I przede wszystkim: odchudzanie będzie sprawiać Ci przyjemność. więc z łatwością zgubisz zbędne kilogramy.

Publikacja zawiera wiele praktycznych ćwiczeń oraz aż 80 gotowych ustawień EFT dostosowanych do Twoich potrzeb. Przygotowane przez wieloletnią trenerkę metody.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99


Jak stworzyć umysł. Sekrety ludzkich myśli ujawnione

Autor: Kurzweil Ray

Odważny futurysta i odznaczony medalami przez trzech prezydentów USA autor bestsellerów ujawnia nieograniczony potencjał inżynierii wstecznej ludzkiego mózgu. W tej książce przedstawia prowokacyjne wnioski odnośnie najważniejszego projektu w cywilizacji ludzi i maszyn. Robi to. żebyśmy lepiej zrozumieli. jak działa nasz umysł i w jaki sposób możemy wzmocnić jego możliwości dzięki tworzonej obecnie technologii. W sposób zrozumiały i praktyczny analizuje inteligencję emocjonalną i moralną oraz wyjaśnia pochodzenie świadomości. Omawia funkcje mózgu oraz sposób. w jaki są w nim tworzone myśli. Zwraca również uwagę na skutki ogromnego zwiększenia mocy naszej inteligencji oraz jej wpływ na radzenie sobie z problemami współczesnego świata. Poznaj przyszłość mózgu!

24.2: https://woblink.com/ebook/alchemia-szczescia-krause-boguslawa-136496u

Cena:


ISBN

9788373776746: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/ajurweda-medycyna-indyjska-tysiacletnia-tradycja-gwarancja-twojego-zdrowia-ptak-monika-136261u

Cena:


Wenus – planeta partnerstwa. Rola bogini miłości w horoskopie

Autor: Elżbieta Kłobus

Pierwsza książka odsłaniająca Wenus w horoskopie i astrologii!

Autorka pozbawia rzymską boginię miłości jej stereotypowych cech oraz ujawnia prawdziwe znaczenie planety nazwanej jej imieniem. Udowadnia. że Wenus to nie łagodna. zajęta romansami kobieta. ale istota żądna władzy i potrafiąca po nią skutecznie sięgnąć. W związku z tym warto jest dowiedzieć się. jak wpływa ona na horoskop każdego z nas.

Publikacja opisuje najważniejsze aspekty Wenus i jej oddziaływanie na horoskop. W sposób w pełni obiektywny analizuje zarówno pozytywne. jak i negatywne aspekty tej planety. Znajdziesz tu tranzyty i progresje Wenus oraz jej opis w poszczególnych domach horoskopu. Dowiesz się. jak ją interpretować w horoskopach mu

19.1: https://woblink.com/ebook/jak-schudnac-25-kg-lekko-latwo-i-przyjemnie-sladowska-aneta-136196u

Cena:


ISBN

9788365404749: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/co-mowi-twoja-krew-holistyczne-spojrzenie-na-wyniki-badan-laboratoryjnych-ursinus-lothar-136776u

Cena:józef wibicki, serce gangstera anna wolf pdf, terapeutka bev thomas, jak zamówić, ryszard cichocki, siedem śmierci evelyn hardcastle pdf, henryk markiewicz instalacje elektryczne, przywry digeniczne, sedinum pdf, jan stanisław jabłonowski, książki dla młodzieży przygodowe, tancerka krawędzi pdf, ciszej proszę pdf, pożegnanie jesieni pdf, soman chainani, zarządzanie projektami książka, barry schwartz paradoks wyboru, bezpieczeństwo kulturowe, agnieszka guzik, przedstawienie scenariusz, junichiro tanizaki, biały zamek, cudowna podróż pdf…