ISBN

9788324169184: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/w-slady-ojca-danielle-steel-ewa-ratajczyk-antoni-kulawik-139838u

Cena:


Tablica z Macondo

Autor: Stanisław Barańczak

Opublikowana w Londynie w 1990 roku książka zawiera m.in. tekst „E. E.. przybysz z innego świata”. czyli klasyczny szkic o doświadczeniu emigracji. eseje poświęcone Schulzowi i Norwidowi. piękną interpretację wiersza Zbigniewa Herberta „Pan Cogito o cnocie”. nie mówiąc już o szeregu tekstów poświęconych przekładom. odsłaniających niezwykle wyrafinowany warsztat tłumacza. Jest w tej książce. a przede wszystkim w tytułowym szkicu coś na kształt testamentu jej twórcy.

Książka została opatrzona posłowiem Joanny Szczęsnej.

To. co chcę przez to powiedzieć. sprowadza się do prostego stwierdzenia: tablica ON JEST jest nie tylko wyznaniem wiary. ale i poetyką normatywną. Nie tylko westchnieniem ul

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9scenariusz przedstawienia profilaktycznego na wesoło, bowlby przywiązanie, inny świat zapiski sowieckie, pamięć światłości, trylogia wszystkich dusz, maria trojanek, sześć filarów poczucia własnej wartości, aleksandra rokicka, dance sing love pdf, księżniczka elena, wiedźma jego królewskiej mości, krzyżówki do wydruku, john grisham firma, hegel filozofia, judith butler uwikłani w płeć, bartłomiej nita, pielęgniarstwo w chirurgii kapała pdf, dragon age utracony tron, przechytrzyc, gabriela zapolska książki…