ISBN

9788381293334: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137555u

Cena: Jakub Ćwiek


Zmień perspektywę i otwórz się na innych

Autor: The Arbinger Institute

Postawa ma wpływ na dokonywane wybory oraz na skuteczność podejmowanych działań. W tej książce znajdziesz konkretne wskazówki umożliwiające dokonywanie zmiany postawy u poszczególnych osób. w zespołach. rodzinach i w całych organizacjach.

Borykając się z własnym brakiem skuteczności czy niezadowalającymi wynikami firmy. większość z nas instynktownie sięga po doraźne środki zaradcze. nie koncentrując się na postawie. która stanowi sedno większości naszych problemów. Książka Zmień perspektywę i otwórz się na innych za sprawą prawdziwych opowieści oraz prostych. lecz głęboko przemyślanych narzędzi i wskazówek umożliwia nam. zarówno na poziomie indywidualnym. jak i organizacyjnym. dokonanie jedynej zmiany. jaka p

39.9: https://woblink.com/ebook/business-english-jak-pisac-skutecznie-po-angielsku-fiona-talbot-137435u

Cena:


ISBN

9788381373913: Wydawnictwo

Format

:

Cena:ks. dolindo ruotolo książka pdf, niewidzialny człowiek książka, podstawy konstrukcji maszyn dietrich, bożena popiołek, inteligencja historia, angielski w tłumaczeniach phrasal verbs pdf, szyfr jana matejki, lem katar, sprawdzian pisemny lalka, unfuck yourself napraw się, pan tadeusz audiobook, podręcznik dla asystentek i higienistek stomatologicznych jańczuk pdf, na szczycie tom 3 pdf, sprawdzian z przyrody klasa 4 ja i moje otoczenie, marek mazur, instytut bibliotekoznawstwa uś, jeden dzień w grudniu pdf, lato leśnych ludzi online, programy resocjalizacyjne, andrzej ambroziak, jerzy osiński, postkomuniści, ciekawostki matematyczne. skarbnica zadziwiających rozrywek, kup ebook, fighting temptation pdf…