^W górę

„Książkowietrzenie”

Szanowni Państwo i Drogie Dzieci!

Rusza III edycja akcji pt. “Książkowietrzenie”. Akcja ta polega na dobrowolnej wymianie książek. Chciałybyśmy zachęcić Państwa, a także Dzieci do dzielenia się z innymi czytelnikami swoimi książkami, które zostały już przeczytane. W zamian będą mogli Państwo ze swoimi pociechami wypożyczyć do domu inną ciekawą książkę.

Akcja będzie trwała od 01.10.2017r. do 31.05.2018r. Mamy nadzieję, że w tym czasie uda się Państwu oraz dzieciom przeczytać wiele ciekawych książek. Książki, którymi chcieliby Państwo się podzielić można przynosić bezpośrednio do koordynatorek bądź do wychowawców grup przez cały okres trwania akcji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z regulaminem naszej biblioteki, który znajduje się obok biblioteczki, lub w zakładce "Realizowane projekty".

Życzymy udanej lektury...

Koordynatorki projektu:

Małgorzata Janowska

Alicja Matuszak

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty, prowadzone przez stowarzyszenie FAMILANDIA, których tematem jest

"Mały terrorysta, czyli o dziecięcych atakach złości".

Warsztaty odbędą się 16.10.2017 w godzinach 16:00-18:30.

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zapisanie się na listę chętnych.

Liczba miejsc jest ograniczona

ZAPISY: 2.10-6.10.2017 w grupie zbiorczej KOTKI

22.09.2017 odbędzie się Festyn Charytatywny na terenie  SP 47. W związku z tym prosimy w tym dniu nie parkować samochodów oraz nie zastawiać parkingu Przedszkola nr 19, który będzie zajęty na potrzeby festynu.

Z góry bardzo dziękujemy!

Serdecznie zapraszamy Dzieci i Rodziców klas "ZERO"

na rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość rozpocznie się 4 września o godzinie 10:30.

DRODZY RODZICE

Prosimy o zgłoszenie się do Pani Intendent Aleksandry Parafińskiej w celu podpisania umowy o świadczeniu usług Przedszkola nr 19 na rok szkolny 2017/2018.

Druki można pobrać wyłącznie u Pani Intendent lub ze strony internetowej

(zakładka "Druki do pobrania").

Pani Intendent będzie dostępna

od 1 września od godziny 7:00 w pokoju logopedy na I piętrze.