^W górę

W naszym przedszkolu 27.11.2017 r. będziemy obchodzić

Dzień pluszowego misia. Prosimy, aby tego dnia, dzieci

przyniosły do przedszkola ulubionego przyjaciela- misia.

koordynator akcji:  Sara Szymańska

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Grupa, która zbierze najwięcej pieniędzy otrzyma nagrody!

Koordynatorzy akcji:

Joanna Wesołowska i Sara Szymańska

Pod hasłem "Podaj Łapę"

rozpoczęła się w naszym przedszkolu zbiórka żywności i rzeczy (np. koce) dla zwierząt ze schroniska we Wrocławiu.

Zwierzaki czekają na naszą pomoc, zachęcamy więc do włączenia się do naszej akcji.

Dary proszę składać w pojemniku przy wejściu do przedszkola.

Zbiórka trwa do 15 grudnia.

Dziękujemy.

Koordynatorka akcji: Ewelina Kapusta

17 listopada odbył się pierwszy konkurs recytatorski organizowany przez nasze przedszkole.

Tematem były "Kolory Jesieni".

Uczestnikami konkursu były dzieci z wrocławskich przedszkoli.

Naszą placówkę reprezentowały dziewczynki z grupy Sówek- Iwa, Matylda oraz Ola. Dzielnie poradziły sobie z tym zadaniem tak samo jak inni uczestnicy.

Decyzja o tym kto powinien zająć pierwsze miejsce była tak trudna, że wszystkie dzieci zostały okrzyknięte zwycięzcami!

Koordynatorki konkursu:

Małgorzata Janowska i Alicja Matuszak

Dnia 14 listopada obchodziliśmy Dzień Czystego Powietrza. Tego dnia w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pt. "Czyste powietrze we Wrocławiu - nasza wspólna sprawa", podczas których dzieci poznały m.in. przyczyny i skutki zanieczyszczenia powietrza. Miały również okazję odkryć, że ich codzienne decyzje mają bezpośredni wpływ na jakość powietrza w naszym mieście.

Koordynatorka akcji: Ewelina Kapusta

„Książkowietrzenie”

Szanowni Państwo i Drogie Dzieci!

Rusza III edycja akcji pt. “Książkowietrzenie”. Akcja ta polega na dobrowolnej wymianie książek. Chciałybyśmy zachęcić Państwa, a także Dzieci do dzielenia się z innymi czytelnikami swoimi książkami, które zostały już przeczytane. W zamian będą mogli Państwo ze swoimi pociechami wypożyczyć do domu inną ciekawą książkę.

Akcja będzie trwała od 01.10.2017r. do 31.05.2018r. Mamy nadzieję, że w tym czasie uda się Państwu oraz dzieciom przeczytać wiele ciekawych książek. Książki, którymi chcieliby Państwo się podzielić można przynosić bezpośrednio do koordynatorek bądź do wychowawców grup przez cały okres trwania akcji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z regulaminem naszej biblioteki, który znajduje się obok biblioteczki, lub w zakładce "Realizowane projekty".

Życzymy udanej lektury...

Koordynatorki projektu: