^W górę

Bezpłatne zajęcia prowadzone Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

Dad and son by nanozero87Urzekająca prostotą, naturalnością i uniwersalnością stanowi system ćwiczeń-zabaw-relacji. Głównym założeniem jest rozwijanie za pomocą ruchu świadomości własnego ciała i otaczającej nas przestrzeni, usprawnianie ruchowe, dzielenie przestrzeni z innymi osobami oraz nawiązywanie z nimi bliskiego kontaktu za pomocą ruchu i dotyku.

Udział w zajęciach stymulująco wpływa na rozwój emocjonalny, społeczny i poznawczy dziecka.
Metoda została stworzona w oparciu o wczesnodziecięce zabawy Rodziców z dziećmi i stosowana przede wszystkim w celu wspomagania rozwoju psychoruchowego dzieci.

Kiedy: przedostatni lub ostatni piątek miesiąca 16:00
Gdzie: sala grupy Sówek
Kontakt: Joanna Wesołowska, grupa VII
Liczebność grupy: maksymalnie 10 par (tato+dziecko)

Ruszamy: 23 października 2015r. o godz. 16:00

Obowiązuje wygodny strój sportowy, ćwiczymy w skarpetkach lub na boso.

- Nauczycielka Joanna Wesołowska

Zapraszamy!