^W górę

ZAGADKOWY MIESIĄC
"Magiczny świat bajek"

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i dzieci

do udziału w zabawie Zagadkowy miesiąc "Magiczny świat bajek".

W każdy poniedziałek od 08.05 do 26.05 w holu przedszkola będzie pojawiała się zagadka dla poszczególnych grup wiekowych.

Zadaniem DZIECI I RODZICÓW będzie rozwiązanie zagadki dotyczącej różnych bajek i baśni, i przedstawienie rozwiązania w dowolnej technice plastyczno-technicznej.

Prace można dostarczać do piątku każdego tygodnia, w którym pojawi się dana zagadka i zostawiać je w odpowiednio opisanych pudełkach, które będą w holu przedszkola.

Pod koniec każdego tygodnia prace zostaną wywieszone w holu przedszkola, aby inni mogli podziwiać efekty pracy dzieci i rodziców.

(W razie dużej ilości prac z każdej grupy wiekowej, odbędzie się losowanie- prace które nie zostaną wylosowane, zostaną przekazane nauczycielkom grup i zostaną wywieszone w poszczególnych salach)

Format pracy- A4.

Prace należy podpisać imieniem i pierwszą literą nazwiska dziecka oraz nazwą grupy.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Koordynatorzy: