^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XVI edycji akcji "Góra grosza"!

 

– Góra Grosza jest lekcją empatii i dobroczynności. Najcenniejsze jest to, że to same dzieci pomagają innym dzieciom. Mogą poczuć, że mają wpływ na poprawę sytuacji swoich rówieśników – podkreśla Robert Barański, dyrektor Towarzystwa Nasz Dom, organizatora akcji.

 

Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego.

 

Termin akcji : 25.11.2015- 31.12.2015

Zbieramy wszystkie monety (od 1 grosza do 5 złotych). Skarbonki, do których dzieci mogą wrzucać monety znajdują się u nauczycielek na grupach.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji...

- Nauczycielka Joanna Wesołowska