^W górę

Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2018/sowy/marzec/lamiglowki
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2018/kaczuszki/marzec/konkurs
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/sowki/czerwiec/konkurs
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2018/sowy/marzec/lamiglowki
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2018/kaczuszki/marzec/konkurs
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/sowki/czerwiec/konkurs
23 marca odbył się pierwszy wewnątrzprzedszkolny konkurs matematyczny „ściganka-łamigłówka”. Drużyny z poszczególnych grup pod czujnym okiem nauczycielek rozwiązywały zagadki słowne oraz związane z kolorami, figurami, pieniędzmi, szeregami, sudoku, tangramy i inne. Wszystkie drużyny uśmiechnięte dotarły do mety. Gratulacje dla wszystkich uczestników!!

Nauczycielka Joanna Wesołowska i Magda Wawrzeniecka
{gallery}2018/sowy/marzec/lamiglowki{/gallery}

8.03. Przedstawiciele grupy Kaczuszek - Julian i Ala, oraz Pszczółek- Celinka wybrali się do Przedszkola nr 23, aby zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie. Jako jedni z pierwszych i najmłodszych uczestników wykazali się ogromną odwagą, pomimo iż trema była ogromna! Wspaniale wyrecytowali wiersze z repertuaru Doroty Gellner, za co otrzymali dyplomy oraz nagrody!

Nauczycielka Alicja Matuszak

{gallery}2018/kaczuszki/marzec/konkurs{/gallery}

W listopadzie dzieci z grupy „Biedronki” wzięły udział w konkursie plastycznym na wykonanie wizerunku pingwina przylądkowego.Wspólnymi siłami wykonaliśmy postać pingwina w zimowej scenerii. Nasza praca została doceniona przez jury konkursu i zdobyliśmy wyróżnienie! Jesteśmy bardzo dumni z naszego wspólnego osiągnięcia i dziękujemy za wspaniałe nagrody-upominki dla grupy.

Nauczycielka Agnieszka Kostek

17 listopada odbył się pierwszy konkurs recytatorski organizowany przez nasze przedszkole. Tematem były "Kolory Jesieni". Uczestnikami konkursu były dzieci z wrocławskich przedszkoli. Naszą placówkę reprezentowały dziewczynki z grupy Sówek- Iwa, Matylda oraz Ola. Dzielnie poradziły sobie z tym zadaniem tak samo jak inni uczestnicy. Decyzja o tym kto powinien zająć pierwsze miejsce była tak trudna, że wszystkie dzieci zostały okrzyknięte zwycięzcami!

Nauczycielka Alicja Matuszak

W poniedziałek 1 października oficjalnie zakończyliśmy konkurs "Kasztanowe cudaki". Wszystkie zgłoszone prace są przepiękne i bardzo pomysłowe, dlatego każdy uczestnik został uznany zwycięzcą-  otrzymał dyplom i drobny upominek. Po długich i burzliwych obradach jury postanowiło wyróżnić następujące prace:

I miejsce: Jaś Chachulski  i Igor Balcerkiewicz
                                        II miejsce: Ola i Sylwia Ostrowskie
                                        III miejsce: Bruno Szczeciński
                                        IV miejsce Kinga Adkonis

"Cudaki" zostaną z nami, dzięki nim jest w przedszkolu po prostu cudownie jesiennie :-)

Nauczycielka:Karolina Malinowska

Marysia z grupy Sówek wzięła udział w konkursie plastycznym pt. "Wymyśl sobie kwiat". Jej piękny Błyskotek zdobył II miejsce, gratulujemy!!!

Nauczycielka Joanna Wesołowska

{gallery}2017/sowki/czerwiec/konkurs{/gallery}

W lutym Borys i Marysia z grupy Wiewiórek wybrali się na konkurs "Bajkowa Moda" organizowany przez Dziecięcą Akademię Artystyczną w MDK-Fabryczna. Ich zadaniem było zaprezentowanie się na scenie w strojach przestawiających postacie z bajek, wykonanych z przeróżnych materiałów. Poradzili sobie świetnie w roli Buzz'a Astrala oraz Wiewiórki z bajki "Alvin i Wiewiórki". Natomiast w marcu piątka dzieci z grupy Wiewiórek ruszyło w podróż, aby reprezentować nasze Przedszkole nr 19, w konkursie recytatorskim organizowanym przez Przedszkole nr 133 na Nowym Dworze. Milenka, Viktoriia i Julka wspaniale wypadły prezentując fragment  wiersza Jana Brzechwy "Trzy Wesołe Krasnoludki". Natomiast chłopcy w składzie: Dominik i Piotruś dzielnie wyrecytowali utwór Zygmunta Marka Miszczaka "Bajka o krasnoludkach". Teraz nawet na Nowym Dworze wiadomo, że Przedszkole nr 19 jest suuuper ! :)

Nauczycielki: Alicja Matuszak, Małgorzata Janowska