^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W lutym Borys i Marysia z grupy Wiewiórek wybrali się na konkurs "Bajkowa Moda" organizowany przez Dziecięcą Akademię Artystyczną w MDK-Fabryczna. Ich zadaniem było zaprezentowanie się na scenie w strojach przestawiających postacie z bajek, wykonanych z przeróżnych materiałów. Poradzili sobie świetnie w roli Buzz'a Astrala oraz Wiewiórki z bajki "Alvin i Wiewiórki". Natomiast w marcu piątka dzieci z grupy Wiewiórek ruszyło w podróż, aby reprezentować nasze Przedszkole nr 19, w konkursie recytatorskim organizowanym przez Przedszkole nr 133 na Nowym Dworze. Milenka, Viktoriia i Julka wspaniale wypadły prezentując fragment  wiersza Jana Brzechwy "Trzy Wesołe Krasnoludki". Natomiast chłopcy w składzie: Dominik i Piotruś dzielnie wyrecytowali utwór Zygmunta Marka Miszczaka "Bajka o krasnoludkach". Teraz nawet na Nowym Dworze wiadomo, że Przedszkole nr 19 jest suuuper ! :)

Nauczycielki: Alicja Matuszak, Małgorzata Janowska

Igor Balcerkiewicz z grupy "Myszek" wykonał pracę na konkurs pt. "Jak jeść z głową kolorowo i wartościowo?". Konkurs organizowało Przedszkole nr 43 na ul. Tadeusza Kościuszki 27a. Gratulacje za odwagę:)!

Nauczycielka Ewelina Ładniak

Bruno Szczeciński z grupy "Myszek" przygotował pracę plastyczną na konkurs pt. "Drzewa wokół nas" organizowany przez Przedszkole nr 149 "Tęczowa Polanka". Bruno wykonał śliczną pracę i otrzymał dyplom. Gratulujemy!
Nauczycielka Ewelina Ładniak

Julia Serocka z grupy Sówek wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie "Fabryka Misiów". Stworzyła pięknego misia z balonów i włóczki. Serdecznie gratulujemy!!!

Nauczycielka Joanna Wesołowska

Matylda z grupy Jeżyków przygotował pracę plastyczną na wystawę pt. "Co nam jesień w darze niesie?"
organizowaną przez Przedszkole nr 69 we Wrocławiu pod kierunkiem p. Katarzyny Zając - Walenciak.

Natomiast Ola z grupy Sówki została nagrodzona dyplomem za udział w konkursie "Drzewa wokół nas". Pracę wykonała pod kierunkiem p. Joasi Wesołowskiej.