^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W grudniu 2018 r Milla z grupy "Myszek" chętnie wzięła udział w konkursie dla przedszkolaków. Konkurs plastyczny nosił tytuł: "W krainie ozdób świątecznych". Efektem pracy była namalowana choinka na kolorowych drewnianych szpatułkach a całość została ozdobiona świątecznymi elementami. Może nie warto się rozpisywać, proszę spojrzeć na zdjęcie poniżej:) Milla zdobyła dyplom za udział w konkursie. Brawo!!!

Nauczycielka Ewelina Dąbrowska

W grudniu Zosia i Weronika z grupy Żuczki wzięły udział w konkursie "Ten magiczny czas..." organizowanym przez Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu. Ich zadaniem było stworzenie pocztówki nawiązującej do okresu świąteczno-zimowego. Dziewczynki spisały się świetnie i stworzyły piękne kartki!

Nauczycielka Alicja Matuszak

23 marca odbył się pierwszy wewnątrzprzedszkolny konkurs matematyczny „ściganka-łamigłówka”. Drużyny z poszczególnych grup pod czujnym okiem nauczycielek rozwiązywały zagadki słowne oraz związane z kolorami, figurami, pieniędzmi, szeregami, sudoku, tangramy i inne. Wszystkie drużyny uśmiechnięte dotarły do mety. Gratulacje dla wszystkich uczestników!!

Nauczycielka Joanna Wesołowska i Magda Wawrzeniecka

8.03. Przedstawiciele grupy Kaczuszek - Julian i Ala, oraz Pszczółek- Celinka wybrali się do Przedszkola nr 23, aby zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie. Jako jedni z pierwszych i najmłodszych uczestników wykazali się ogromną odwagą, pomimo iż trema była ogromna! Wspaniale wyrecytowali wiersze z repertuaru Doroty Gellner, za co otrzymali dyplomy oraz nagrody!

Nauczycielka Alicja Matuszak

W listopadzie dzieci z grupy „Biedronki” wzięły udział w konkursie plastycznym na wykonanie wizerunku pingwina przylądkowego.Wspólnymi siłami wykonaliśmy postać pingwina w zimowej scenerii. Nasza praca została doceniona przez jury konkursu i zdobyliśmy wyróżnienie! Jesteśmy bardzo dumni z naszego wspólnego osiągnięcia i dziękujemy za wspaniałe nagrody-upominki dla grupy.

Nauczycielka Agnieszka Kostek