^W górę

Nasze zdolne maluchy uwielbiają konkursy plastyczne.

Nina (Motylki) i Ola (Żuczki) wykonały przepiękne prace na konkurs "Krasnoludki, skrzaty, elfy...", organizowany przez Przedszkole nr 133.

Tymon (Żuczki) wziął udział w konkursie "Woda źródłem życia" organizowanym przez Przedszkole nr 91.

Rosną nam wspaniali artyści :)

W kwietniu Lena i Iga z grupy Żuczków brały udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez Przedszkole nr 84. Dziewczynki dzielnie wystąpiły przed publicznością i zaprezentowały wiersz "Wesoły autobus". Za tak wspaniały występ zostały nagrodzone brawami, dyplomami oraz upominkami.

Nauczycielka Alicja Artemiuk

Biedronki przez cały marzec wykonywały zadania w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała - TU MOJE MIEJSCE, TU MÓJ DOM",  pod patronatem m.in.: Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałka Województwa Łódzkiego i miesięcznika Bliżej Przedszkola. Po zaliczeniu zadań uczestnicy otrzymali specjalny certyfikat.
Natomiast 1 kwietnia Mikołaj Swoboda z grupy Biedronek za udział w konkursie plastycznym "Krasnal z mojej dzielnicy" organizowanym przez Przedszkole nr 73 we Wrocławiu otrzymał puchar, upominek oraz dyplom.
Nauczycielka Małgorzata Mituła

Dnia 19 marca w siedzibie Centrum Innowacji PRZEJŚCIE (filii nr 13 biblioteki miejskiej) we Wrocławiu zostały przyznane nagrody za udział w konkursie organizowanym przez Sparrows' World na budkę lęgową dla wróbli. Wyróżniono pracę Oli Karlińskiej. Maja Płatkowska, Olek Cołta, Filip Świderski i Alicja Kośny otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Wszystkim Rodzicom za pomoc swoim pociechom w stworzeniu budek dla wróbli serdecznie dziękuję:)

Nauczycielka Małgorzata Mituła

W grudniu 2018 r Milla z grupy "Myszek" chętnie wzięła udział w konkursie dla przedszkolaków. Konkurs plastyczny nosił tytuł: "W krainie ozdób świątecznych". Efektem pracy była namalowana choinka na kolorowych drewnianych szpatułkach a całość została ozdobiona świątecznymi elementami. Może nie warto się rozpisywać, proszę spojrzeć na zdjęcie poniżej:) Milla zdobyła dyplom za udział w konkursie. Brawo!!!

Nauczycielka Ewelina Dąbrowska